İbrahim Murat Gündüz “Türk Yargısına Güveniyorum”

İbrahim Murat Gündüz “Türk Yargısına Güveniyorum”

İbrahim Murat Gündüz, son günlerde Adana Emniyet Müdürlüğü’nün veritabanında yer alan suçlamalarla ilgili dikkatleri üzerine çekti. Adana Emniyet Müdürlüğü’nün veritabanına göre, Gündüz bir dizi suçlama ile yargılanmış ve ceza almış durumda. Bu suçlamalar arasında silahlı suç örgütü kurmak, çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, adam yaralama, yaralamaya azmettirme, zorla işi bıraktırma, yağma, yağmaya teşebbüs, haraç alma, ölümle tehdit, ruhsatsız silah bulundurma, ihaleye fesat karıştırma, kişiyi zorla alıkoyma ve hürriyeti tahdit gibi çeşitli suçlar yer almaktadır.

İbrahim Murat Gündüz, geçmişiyle ilgili yargılanmaması gerektiğini defalarca dile getirmişti. Ancak son zamanlarda, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı’ya olan muhalif ve sert tutumu dikkat çekmektedir. İbrahim Murat Gündüz, Salim Kayıcı tarafından savcılığa şikayet edilmiş ve konu hakkında açıklama yapmıştır. Gündüz, Türk yargısına güvendiğini belirtmiştir.

Geçtiğimiz hafta, İbrahim Murat Gündüz yılın spor elçisi seçilmiştir. Bu seçim, spor alanındaki başarıları ve katkıları nedeniyle yapılmıştır. Gündüz, sporda ilham veren bir figür olarak ön plana çıkmaktadır.

Bu gelişmeler, İbrahim Murat Gündüz’ün hem geçmişiyle ilgili tartışmaları hem de kick boks federasyonu ile olan ilişkisini gündeme getirmiştir. İlerleyen günlerde yaşananların nasıl bir dönüşüm göstereceği ve Gündüz’ün kariyerine nasıl bir etkisi olacağı merak konusu olarak takip edilmektedir.

https://www.yazargazetesi.com.tr/ibrahim-murat-gunduzun-cesitli-suc-faaliyetlerine-dahil-oldugu-yonundeki-iddialar/amp

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü