Prof. Dr. Teoman Eskitaşçıoğlu ile Tanışmadınız Mı?

Prof. Dr. Teoman Eskitaşçıoğlu ile Tanışmadınız Mı?


Prof. Dr. Teoman Eskitaşçıoğlu, 1972 yılında Van’da doğmuştur. 1989 senesinde On dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır ve bu fakülteden 1995 senesinde Tıp Doktoru olarak mezun olmuştur. 1996 senesinin nisan ayında TUS sınavının ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında eğitim almaya başlamıştır ve eğitiminin sonunda 2003 senesinden itibaren Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 2013 senesi ocak ayından itibaren Kayseri Memorial Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde hekimlik hizmeti vermektedir. Kayseri karın şekillendirme işlemi dendiği zaman akla ilk gelen uzmanlardan birine dönüşmüştür.

Kayseri Prp Tedavisi

Trombosit Yönünden Zenginleştirilmiş Plazma ya da bilinen ismiyle PRP uygulaması; kişilerden alınan az miktarda kanın özel bir tüpe koyulması ve kişiye enjeksiyon yoluyla verilmesidir. Alınan bu kan, santrfüj işlemine tabi tutulur. Prof. Dr. Teoman ESKİTAŞCIOĞLU, bu işlemi başvuran hastalarına en uygun şekilde sürdürür. Kayseri prp tedavisi denildiği zaman, akla gelen ilk isim olması da, hastaların memnuniyetiyle doğru orantılı ilerlemektedir.

Kayseri Karın Şekillendirme

Karın Şekillendirme ameliyatı karın bölgesindeki fazla yağ ve deri dokusunun uzaklaştırılmasıdır. Karın bölgesindeki kaslar sıkıştırılır ve bu bölgenin şekli düzeltilir. Bu ameliyatın bir zayıflama ameliyatı olmadığı, vücut şekillendirme ameliyatı olduğu unutulmamalıdır. Kayseri prp tedavisi ve karın şekillendirme hizmetlerinin detayları için, https://teomaneskitascioglu.com adresini inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Teoman hocam gerçekten bu konuda Türkiye genelindeki sıralamada bir elin parmaklarını geçmeyecek insanlardan bir tanesidir. Kendisine geçmişte bana gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü