Hızlı ve Sorunsuz Servis Hizmeti

Hızlı ve Sorunsuz Servis Hizmeti


Nüfusa bağlı olarak beyaz eşya kullanımı oldukça fazla olanİzmir çamaşır makinesi tamircisi arayanların ilk adresi olan ve servis hizmetini saha elemanları ile kısa sürede veren firma yapmış olduğu servis hizmetlerinde garantili ürünlerden herhangi bir ücret almıyor. Çamaşır makinesi servisi İzmir için tüm beyaz eşya markaları ile anlaşmalı olarak çalışan firma yetkilileri değişen teknoloji karşısında personellerinin geri kalmaması için düzenli olarak onlara seminer aldırıyorlar.

Nasıl Servis Talebinde Bulunabilirim?

Bir evde en fazla kullanılan beyaz eşya olan çamaşır makinelerinde sorun yaşayanların servis taleplerini kolay bir kullanıma sahip olan firmanın bu adresinde bulunan canlı destek birimi personelleri kendilerine iletilen taleplere anında cevap veriyorlar.Çamaşır makinesi tamiri İzmir merkez ve ilçelerinde saha elemanları olan firma bu personelleri müşterilerden aldıkları adreslere yönlendirerek işlemin kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor.

Servis Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Firma tarafından müşteri adresine yönlendirilen servis personelleri müşteriden sorunun ne olduğu bilgisini aldıktan sonra uygun ekipmanlar ile çamaşır makinesi servis hizmetini veriyorlar. Parça değişimi gerektiği durumlarda parça değişimi de yapan personeller bu değişimlerde müşteriden ekstra ücret alıyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü