Teknik Belgelendirme nasil yapılır

Teknik Belgelendirme nasil yapılır


Amacımız Belgelendirme, eğitim ve test/ muayene olarak üç ana başlıkta toplanan tüm teknik hizmetlerin çalışmalarını kapsamaktadır.

Genel Olarak

Bizimle iş birliği içerisinde olan sektörlerin hizmet kalitesini, hizmet aşamasında kullanılan malzemenin kalibrasyonunu incelemek bu incelemeler sonrası varsa uygunluk raporları hazırlamak ve dünya standartlarının belirlediği ölçütlerde ıso 9001gibi amacına uygun sertifikalar vermek çalışmalarını Turcert adı altında ekibimizle yönetmekteyiz.

Neden Biz Olmalıyız

Teknik hizmet kalitesini artırmak ve bu teknik hizmetler ile yapılan çalışmaların dünya ve ülkede başarılı ve sürekliliğini devam ettirmek için garanti ve kalite belgesi için bağımsız bir üçüncü göz tarafından kontrolü gerektirir. İşte bu bağımsız ve yönetmeliklere uygun hareket eden üçüncü göz biziz. Peki mesela ıso 27001 Bilgi Güvenliği ve yönetimi nasıl alınır diye merak ediyor iseniz; öncelikle firmamız ile iletişime geçmeniz gereklidir. Bu sertifika adı altında kurumsal veriler açıklarını belirlemek ve denetlemek, koruma altına alınmak ve İhtimal dahilinde riskleri belirlemek üzerine yapılan çalışmaları kapsar.

İletişim sonrası firmanın standartlarda olup olmadığını ölçmek için gerilim testleri, emc testleri, temiz oda testleri, iş sağlığı ve güvenliği aydınlatma, titreşim, gaz, toz, gürültü ölçümleri ve mikrobiyoloji testleri ve ölçümleri uygulanır. Bu ölçüm ve testlerden geçirilen firmanızın isteği ve faaliyetleri doğrultusunda sistem belgelendirme gurubunda yer alan bilgi güvenliği ve yönetimi belgesi olarak ta bilinen belgeyi almak hakkına sahip olunur.

Sertifikalandırmalarımızın tamamı uluslar arası antlaşmalarda yer alan sertifikalar olup dünyanın her yerinde geçerlilik taşır.

Sektörde gösterilen faaliyet alanınıza uygun sertifikalar alınması gerekir. Sertifika çalışmalarımız sistem, ürün, tarımsal ürün ve turizm alanlarında 4 farklı kategoride yapılmaktadır. Ürün sertifikası içerisine ıso 16949 otomotiv alanında yapılan sertifika belgesini nitelemektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü