Faizsiz Ev Alma Fırsatı

Faizsiz Ev Alma Fırsatı

Tartışmasız günümüzde herkesin ortak isteklerinden biri de ev sahibi olmaktır. Ancak peşinatı olmayan orta gelirli bir ailenin banka aracılığı ile takdir edersiniz ki, ev satın alması sadece bir hayaldir. Çünkü bankaların talep ettiği %20’lik bir peşinat toparlansa bile aylık geri ödeme taksitlerini karşılamak oldukça zor hatta imkansızdır diyebiliriz. İşte bu durumdan yola çıkarak ekonomik koşullar doğrultusunda Faizsiz Ev Alma Fırsatı sunan Vakıfevim, kurulduğu gün itibariyle sayısız insanı hayali kavuşturmuş ve hala kavuşturmaya devam etmektedir. Oluşturduğu tasarruf sistemleri sayesinde 12 aydan 240 aya varan vade imkanlarıyla kişilerin bütçelerini zorlamadan ev sahibi olmalarına destek oluyor.

Peki, Faizsiz Ev Nasıl Alınır? Vakıfevim aracılığı ile bir ev satın almak istediğinizde öncelikle yapmanız gereken evin fiyatına karar vermektir. Yani 100bin TL’lik bir ev mi yoksa 300bin TL’lik bir ev mi satın almak istiyorsunuz? Bu soruyu kendi içinizde çözümledikten sonra Vakıfevim şubelerinden birine başvurabilir, peşinatlı ya da peşinatsız gruplardan birine dahil olabilirsiniz. Ayrıca karar vermeniz gereken önemli bir husus ise bütçenizi zorlamadan ödemeniz gereken aylık taksit tutarıdır. Taksit tutarı sizlerin vadenizi ve bu doğrultuda katılacağınız tasarruf grubunu da belirlemektedir. Yani 18 aydan 240 aya varan vade ile geri ödeme yapabilirsiniz. Vade aynı zamanda grubunuzdaki kişi sayısını da belirtmektedir. Bu nedenle taksit sayısına karar verirken bütçenizi doğru planlamanız gerekir.

Bütçe planlaması yapıldıktan sonra sözleşme hazırlanır ve karşılıklı imzalanarak sözle yapılan anlaşma resmileştirilir. Tüm prosedürlerin uygulanmasının ardından sıra evinizi ne zaman alacağınızın netleşmesine gelir. Buda noter huzurunda yapılan çekiliş le belirlenir. Evinizi hangi tarihte alacağınız netleştiğinde, Vakıfevim tarafınıza istediğiniz yerden beğendiğiniz bir daireyi belirlenen tarihte teslim eder. Kısacası normal şartlarda zorlanarak satın alacağınız bir evi ekonomik koşullarda sizlere sunan firma, piyasada en güvenilir kuruluşlardan biri olduğu gibi en iyi imkanları sunmasıyla da ünlüdür. Dolayısıyla Faizsiz Ev Almak istiyor ama hiçbir şekilde çıkar yol bulamıyor iseniz, sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan Vakıfevim ile tanışmanızı önermekteyiz.https://www.vakifevim.com/faizsiz-ev-alma/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bende bu şekilde ev sahibi oldum. Çok güzel paylaşım yapılmış Teşekkür ederiz. Vakıfevim faizsiz ev başvurusunu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü