Konut Projelerinde 2019 Kampanyaları

Konut Projelerinde 2019 Kampanyaları

Emlak satışı durgunluğunu kırmak amaçlı bir çok projenin katılımı ile 2019’a yönelik birçok kampanya tercihleri halka sunuldu.

Emlak Konut GYO Müteahhitleri tarafından başlatılan kampanyanın 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacağı ve daire bedelinin %5’ni ödedikten sonra daire sahibi olabilecekleri açıklandı. Ev bedelinin kalan parasının %15 ini ise 1 yıl sonraya ertelenebilecek ve kalan %80 lik kısmı ise bankadan çekilecek olan kredi ile ödeme imkanı sağlanacak. Hazır parası bulunan ve evlerini nakit olarak almak isteyen vatandaşlar içinde ev bedelinin %15’i kadar indirim uygulanacak.

Arada kalan farkı ise yüklenici firmalar kendilerinin karşılayacağını duyurdu. Kampanyaya başta destek veren bankaların bazıları Finansbank, Yapı kredi, Akbank ve Vakıf Katılım bankaları olduğu açıklandı.

Konut kredisi adı altında bankalardan alınan paranın projenin anlaşmasına göre farklılık gösterebileceği de belirtildi. Kampanyaya katılan evlerin metre kare fiyatları ise 2 bin 850 liradan başladığını ve kampanya dahilinde ödemelerin 2019 yılında başlayacak olmasının vatandaşlara ev alımında en başından %15 gibi bir indirimi otomatikman yapılmış olduğu belirtildi.

Kampanyaya katılan projeler arasında Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı dışında Kazlıçeşme sahilinde bulunan Büyükyalı evlerinin ve başka firmaların evlerinin de yer alıyor olması ve bahsedilen tüm kampanya koşullarının geçerli olduğu da eklendi.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu konu ile alakalı açıklama yaptı. Tahincioğlu, ev sahibi olmak isteyenlere çok uygun koşullar sunduklarını ve yapılmış olan bu proje kapsamında sektör olarak böyle güçlü birlikteliklere adım atmak istediklerini ve bunun sonucunda ülke kalkınmasına önemli kazançlar sağlayabileceklerini ifade etti.

Gelişen medeniyetler gelişen evler isterler ve her zaman daha iyi bir yerde oturmak, çocuklarını daha güvenli ve sosyal imkanların genişlediği bir ortamda büyütmek isterler. Sadece dört duvar değil bir yaşam satılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü