White Timer Yorumları

 White Timer Yorumları


  • Eğer bir sorunun varsa yardımcı olmak için her kafadan bir ses çıkıyor e böyle olunca da asla yardım alamıyorsun. Benim de yaşadığım sıkıntı dişlerimin sararması, tortuların oluşmasıydı. Söylenen karbonat gargalarını, en iyi en pahalı diş macunlarını bile kullandım. Ama sonuç alamadım. White timer plusla karşılaşıncaya kadar. Düzenli kullanımın ardından tüm sorunlarımdan kurtuldum. Artık ek hiçbir ürün kullanmıyorum.
  • Yoğun tempomdan dolayı sürekli insanlarla iletişim halinde olmak zorunda kalıyorum. Böyle olunca yemek yedikten sonra, kahve içtikten sonra ağzımda kalan artıklardan ve kokulardan rahatsızlık yaşamaya başladım. Diş macunu ve fırça taşımak çözüm olabilirdi ama hem yer kaplıyor hem de ıslak kalıyorlardı ve kurumaları zaman alıyordu. Bir gün arkadaşımın özel tasarım üretilmiş taşınması kolay White timer plusla geldiğini gördüm. Aldım ve artık hiç yanımdan ayırmıyorum.
  • Bitkisel özlü bir ürün ararken White timer plusla karşılaştım. Diğer ürünlerin genelinin içinde kimyasal ürün var. Böyle olunca sağlık, diş beyazlığı isterken diş mineleri problemleri yaşamaya başlıyoruz. Ama bu jel gerçekten tamamen bitkisel özlerden üretilmiş. Ne bir diş minesi problemi ne de başka bir şey. Kullanımını zor beğenen biri olarak ben kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Öğrenciyim ve titiz bir insanım. Diş temizliği benim için çok önemli. Diğer ürünlerin fiyatı ve işe yaramamazlığı karşısında fiyatının uygunluğu ve başarısı ile takdir ettiğim White timer plus kurtarıcım oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü