Aradığınızdan Daha da Fazlası İçin

Aradığınızdan Daha da Fazlası İçin

Tek bir alanda var olan ilanlar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı çözmek oldukça önemlidir. Aynı zamanda kıyaslama yapma şansı da oluşur. İlanlarr.com sitesi her ihtiyacınıza uygun olacak şekilde hizmet ve ihtiyaç ilanlarına yer veriyorlar. Kategoriler şeklinde ilanların daha kolay fark edilir bir hal almasını amaçlayan bir site tasarımı kullanıyorlar. Eviniz için gerekli olan bir malzemeden başlayarak araç veya arsaya kadar geniş bir yelpazede hizmet ediyorlar. İlan ver veya başka başlıklar altında hizmet veren firmalardan farklı şekilde yaklaşım sergileyerek her adımda farklı olduklarını size hissettiriyorlar.

Kategori Sistemi

Sitelerde en sık karşılaşılan sorun olan ilanların karıştırılması veya ihtiyaca göre filtrelenmesi sorununu engellemek son derece önemlidir. Acil, fiyatı düşenler, emlak, vasıta, yedek parça, aksesuar, ikinci veya sıfır alışveriş, iş makineleri, özel ders, iş ilanları, yardımcı arayanlar ve hayvanlar alemi olmak üzere belli başlı kategori sistemi ile çalışıyorlar. Bu sayede arananların bulunması ve kıyaslanması da mümkün oluyor. Fiyatı düşenler kategorisi ile de fırsatlar yakalamanıza olanak tanıyorlar.

İlanların Verilmesi

Arama motorlarında ücretsiz ilan ver şeklinde öne çıkarılan ilanlara güven duymayan kullanıcılar sıklıktadır. Site kullanıcılarına birçok kategoride hizmet verirken aynı zamanda ücretsiz kullanım şansı da tanıyor. Bu sayede siteye birkaç ilan veren kullanıcı siteyi deneme ve siteden verim elde etme şansını da elde etmiş oluyor. Arama butonu sayesinde de aradığınız ilana kelime, ilan veya mağaza yazarak kısa süre içinde ulaşma imkanı veriyorlar. Tasarım ve kullanılır olma vurgusu yapılan sitede ilanlarınız gözden kaçmadan alıcı tarafından fark ediliyor. Verdiğiniz ilanları uygun kategorilere yerleştirerek aramalarda öne çıkmasını sağlıyorlar. Avantajlarını açıklayarak alım veya satım ihtimalini artırmaya fazlasıyla çabalıyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü