Asfalt ve Yalıtım

Asfalt ve Yalıtım

 

Enfalt firması olarak 40 yıllık tecrübe ile yalıtım ve yol asfalt sektöründe birçok projeleri bulunan, sektöre yeni ürünler kazandıran bir firma olarak çalışmaktayız. Ülke genelinde birçok noktada yerleşik ve mobil tesislerimiz bulunmaktadır. Özel sektör ve kamu sektörüne her türlü asfalt ve yalıtım malzeme tedariki ve hizmeti verilmektedir. Yapılarda çatlak derz dolgu işlemleri en iyi şekilde yapılarak sıvı sızdırması önlenmektedir. Şirket misyonumuz olarak, güvenilir çalışma ilkeleri ile sektörün tercih edilir isimlerinde olmaktır.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz, yol ve asfalt ürünleri, yalıtım ürünleri ve diğer ürünler olarak gruplandırılmıştır. Asfalt emülsiyon özellikleri ile bitüm tanecikleri su içerisinde emülgatör yardımı ile dağıtılarak oluşmaktadır. Bu sistem hem ekonomik hem de çevre dostu olarak bilinmektedir. Sera gazı salımı daha azdır, daha az enerji tüketir. Düşük ısılarda kullanıldığı için uzun çalışma sezonlarında çalışma imkanı vermektedir. Taş mastik asfalt uygulaması ile yollarda asfaltlama çalışmaları yapılmakta ve yoların daha uzun süre dayanıklı olması sağlanmaktadır.

Referanslar

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile teknik yeterlilik seviyesine ulaşmış bulunmaktayız. Yaptığımız tüm hizmetler ve ürünler ile ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır. www.enfalt.com.tr adresimizden ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyebilir, kullanılan kimyasallar hakkında bilgi edinerek ihtiyacınız olan malzeme siparişi oluşturabilirsiniz. Çalışmalarımızı inceleyerek hizmet talebinde bulunabilir, bizimle iletişim kurarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü