Bağlama büyüsü kaç gün işe yarar?

Bağlama büyüsü kaç gün işe yarar?

Bağlama büyüsü kaç gün işe yarar?

 Bağlama büyüsü süresi araçlara ve işlevlerine göre değişir. Birçok farklı nişan büyüsü vardır ve ortalama olarak minimum 10-12 gün ve maksimum 21-54 gün sürdüğü bilinmektedir. Dediğim gibi bağlama işlemi ve yapılan ritüel büyünün süresinde değişikliklere neden olacaktır.

 Bağlama büyüsü bozuldu mu?

 Her büyü gibi bağlama büyüleri de bozulabilir. Bu, Zıtlık Ayini adı verilen bir süreç gerektirir. Ak büyünün zıttı kara büyüdür. Kısacası, bağlama büyüsünü bozmak için bir soğutma büyüsü gerekir.

 Bağlama büyüsü nasıl bozulur?

 Bu sefer yine kişi isimlerine, anne isimlerine, doğum tarihlerine ve fotoğraflara ihtiyacımız var. Ancak bu işlem sırasında fotoğrafların bulunduğu kaba çeşitli bitki özleri (hardal, kekik, kitre, meşe yosunu, asafoetida) konur ve 3 gün bekletilir. Bu süreçte medyum tarafından iblis çağrılır ve iblisin çifti ayırması istenir ve iblise en yakın olan kavanoz kırılır ve 7 gün içinde bağlama büyüsü bozulur ve çift ayrılır.

 Bağlama takı çeşitleri?

 Bağlama büyüleri de birkaç farklı şekilde yapılır. Bu yöntemler sırasıyla

 İp ile Bağlama

 Fotoğrafla Bağlama Büyüsü

 Kaşıkla Bağlama Büyüsü

 Mumla Bağlama Büyüsü

 Nohut ile Bağlama Büyüsü

 Bağlama Büyüsü Zararlı mı?

Papaz büyüsü kara büyü sınıfına girerken bağlama büyüsü Ak büyü olduğu için yanlış yapılmadığı takdirde insanlara pek bir zararı olmaz ama yanlış yapıldığında hayalet gibi zararlı durumlara sebep olabilir ve kişiyi ruhsal şifacıya çevirebilir. Bu nedenle bağlama büyüsü yapmadan önce çalışacağınız kaynağı seçmelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü