Basic – B01 Hazır Set Sedye

Basic – B01 Hazır Set Sedye

Basic – B01 Hazır Set Sedye

Sedye, kullanım alanına göre farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilmektedir. Depolama ve taşıma kolaylığı sağlamakta olan modellerin yanı sıra katlanabilir yahut sabit özelliğe sahip olan sedyeler de bulunmaktadır. Sedyekelime anlamı olarak hasta taşıma amacı ile kullanılan ve iki kişi tarafından taşınan; tekerlekli olma özelliklerine sahip katlanabilir hasta yataklarına verilen isimdir. Acil durumlarda kullanılmak amacı ile üretilen sedyeler hayati önem taşırlar. Bunun için kullanım alanı genelde tıbbi müdahalenin gerekli olduğu hastaneler, klinikler, sağlık ocakları ve sağlık kabinleridir.

Sedyeler de kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Sedye fiyatlarıçeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. ProBed olarak yerli sedye üreticifirmalardan bir tanesiyiz. Siz değerli müşterilerimiz için tüm sedye çeşitlerinde üretim ve dağıtım yapıyoruz. Ar-Ge ekibimiz sizler için en kullanışlı ürünleri üremek için devamlı araştırma halinde. Ana misyonumuz işlevselliğin ve kalitenin çıtasını en üst seviyeye çıkarmak.

Kızaklı tekerlekli sedyeler özellikle ambulansların içerisinde kullanılmaktadır. Eklemlerinden katlanabilmeleri özelliği sayesinde hastanın konforunda bir değişim yaşanmadan taşıma kolaylığı sağlanır. Çok amaçlı şekilde kullanılan bu sedyeler rahat taşıma yapılabilmesi bakımından tekerlekli şekilde üretilir.

Teleskopik sedyelerin en önemli özelliği ayarlanabilir olmasından gelmektedir. Kullanılmadıkları zamanlarda tutma yerleri altına veya içerisinde itilmektedir. Dönüşler ve merdivenlerden indirmede bu sedyelerin kullanılması çok daha kullanışlı olacaktır.

Eklemli sedyeler ortadan ikiye katlanabildiği için yer tasarrufu ve kolay taşınabilme özelliklerine sahiptir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz sedye çeşitleri kullanım bakımından kolaylık sağlaması amacı ile ProBed tarafından en iyi şekilde tasarlanmış ve yerli sedye üretici firması olarak üretilmiştir. Sedye fiyatları yukarıdaki kategorilere göre değişkenlik göstermektedir.

ProBed’in üretmiş olduğu Basic-B01 modelinde bir adet sedye, bir adet tabure ve bir adet de cihaz sehpası bulunmaktadır. Sedyenin tüm yüzey alanı 3 santimetrelik sünger ve üzerine vinlex deri döşeme ile kaplı durumdadır. Profil ölçüleri ise 30x30x120 santimetredir. Ağırlığı ise on sekiz kilogramdır. Sedye manuel mekanizma ile ayarlanmakta ve tekerleksizdir. Setup sehpasında ise üç adet meta çerçeve üzerinde ahşap raflar bulunmaktadır. Arkalıklı amortisörlü tabureürünü ise kromajlı ayakları ve deri döşemeleri ile şık bir görüntüye sahiptir. Yüksekliği 38 ila 44 santimetre aralığında olan bu ürün, en aşağı indirildiğinde 38 santimetre en yukarı kaldırıldığında ise 44 santimetre yüksekliğinde olmaktadır. Yüzde yüz yani tamamen yerli üretim olan bu ürün ProBed fabrikalarında üretilmektedir. Ayrıca amortisörlü tabure ürünümüz uzun ömürlü ve kuvvetli bir amortisöre sahiptir. Ürün ayrıca beş adet üç yüz altmış derece dönebilir ve parke çizmez tekerleklere sahiptir. Bu ürünün en büyük artılarından bir tanesi de tekerleklerinin sessiz çalışması ve ses kirliliğini önlemesidir. Ayrıca ürünün oturum süngeri de oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Aynı zamanda ürün iki yıllık garanti süresinde ve yedek parça tedarik garantisine sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü