Beşiktaş Eski Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Hayatını Kaybetti.

Beşiktaş Eski Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Hayatını Kaybetti.

Beşiktaş Eski Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Hayatını Kaybetti.

Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Saldırı hakkında iki zanlı yakalandı. Aynı zamanda ünlü sunucu Ece Erken’in de kocası olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun neden saldırıya uğradığı ise sonradan belli oldu. Dumanbet dün gece saatlerinde İstanbul Bakırköy’de bir balıkçıdayken kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun saldırıya uğramasından dakikalar önce mekânda Fikret Orman’da yer almıştı. Saldırı sonrası açıklama yapan Orman, bir kardeşini kaybettiğini söyledi.

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatını kaybettiği olay, Bakırköy’ün Yeşilköy mahallesinde gerçekleşti. Saat 00.30 sularında gerçekleşen olayda Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimliği belirli olmayan kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Zanlılar tarafından açılan 4 ateşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun vefatının yanı sıra şoförü de yaralandı.

Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtulamadı

Olay sonrasında hemen sağlık ekiplerine haber verildi. Hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili hem restoran hem de çevre kameraları incelemeye alındı. Polis olay hakkında tüm hızla bir çalışma yürütüyor. Aynı zamanda, olay sırasında Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 34 BJK 606 plakalı aracı ise otoparkta yer alıyor.

Otopsi İşleminin Ardından Cenaze Aileye Teslim Edildi

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatını kaybetmesinin ardından otopsi işlemi Adli Tıp Kurumu’nda tamamlandı ve cenazesi ailesine teslim edildi. Dumanbet giriş ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu ve çok sayıda iş adamının geldiği cenaze teslimi sırasında duygusal anlar yaşandı.

Fikret Orman da Aynı Mekandaydı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun saldırıya uğramadan birkaç saat önce aynı mekânda Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman’ın da olduğu belirtildi. İkilinin bir toplantı gerçekleştirdiği ve toplantının Beşiktaş’ın geçmiş dönemleri hakkında olduğu öğrenildi. Fikret Orman ise Amerika’ya uçağı olduğu için mekândan ayrıldığını belirtti.

Olayla ilgili 2 zanlı yakalanırken 4 şüpheli hakkında arama çalışmaları devam ediyor. Polis tarafından yapılan titiz çalışmada 5 şüpheliden ikisinin kimliklerinin tespit edilerek yakalanıldığı belirtildi. Saldırı ile ilgili ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapılması beklenmekte.

Dumanbetsitesi.com

Title – Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinde Yeni Gelişme

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü