Giovanni Sio’dan İlk Açıklama

Giovanni Sio’dan İlk Açıklama

Gençlerbirliği forması altında top koşturan Giovanni Sio; rahatsızlığı hakkında ilk açıklamayı yaptı. Fildişili yıldız futbolcu; kendisinin kanser olduğuna dair yapılan haberlere cevap verdi. Kan tahlilleri sonrasında normal olmayan durumların rastlanıldığını ifade etse de sosyal medyada hakkında dolaşan kanser olduğuna dair haberlerin gerçeğini yansıtmadığını söyledi. En az kendisi kadar ailesinin de bu durumdan fazlasıyla etkilendiğini söyleyen Sio, kanser hastalığının olmadığını ifade etti. Hastalığının kısa sürede geçeceğini belirten yıldız futbolcu; bir ay kendine izin verdikten sonra yeniden takıma katılarak çalışmalarda yer almaya başlayacağını ifade etti. Sağlık durumunun iyiye gittiğini ve sezon bitmeden maçlara hazır hale geleceğini işaret etti. canlı bahis siteleri ve bedava bonuslar  için milanobet giriş  adresini ziyaret etmenizi öneririz

Giovanni Sio Bu Sezona Yetişebilir

Geçen sezon Gençlerbirliği forması altında gösterdiği performansla adından söz ettiren Giovanni Sio; bu kez de kanser olduğuna dair haberlerin yayılmasından dolayı gündemde yer aldı. 31 yaşındaki yıldız forvet oyuncusunun herhangi bir kanser bulgusu taşımadığını söyleyerek; sadece astım rahatsızlığının bulunduğunu ifade etti. 1 aylık bir zaman dilimini dinlenerek geçireceğini ifade eden Giovanni Sio; sonrasında da takımla beraber çalışmaya yeniden başlayacağını sözlerine ekledi.

Giovanni Sİo açıklamalarına devam ederek; kendisinin de bir ailesinin olduğunu söyledi. İki yıldır Türkiye’de olduğunu söyleyen Sio; hem Ankara’yı hem de Türkiye’yi fazlasıyla sevdiğini söyledi. Hakkında yapılan açıklamalardan dolayı fazlasıyla üzgün olduğunu söyleyerek; kanser olduğuna dair bu haberlerin ailesini de yıprattığını ifade etti.

Kanser Olduğum İddiaları Gerçeği Yansıtmıyor

Hastalığına dair açıklamalara da yer veren Giovanni Sio; kan değerlerinden ötürü kanser olduğuna dair açıklamaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Çocukluğundan beridir astım rahatsızlığından şikayetçi olduğunu belirterek; daha önceden de bu sorununun olduğunu söyledi. Ancak bu durumdan herhangi bir problemi önceki kulüplerinde yaşamadığını ifade eden Giovanni Sio; Türkiye’deki fikstürün bu sezon yoğun olmasından dolayı hastalığın kendini gösterdiğini ifade etti. Doktorlara yönelerek; fazlasıyla yorgun hissettiğini ifade eden Sio; astımdan kaynaklı olarak bu gelişmeyi yaşamamın son derecede normal olduğunu ifade ettiler. Bir ay boyunca dinlenerek yeniden takıma katılacağını ifade eden açıklamalara yer verdi.

Bir Ay Sonra Takımla Çalışmaya Başlayacağım

Bir ay içinde takımda olacağını söyleyen Giovanni Sio; sahada olarak takıma da daha fazla yardımcı olmak istediğini sözlerine ekledi. Doktorların kendisine dinlenmek için zaman verdiğini söyleyen Sio; sonrasında tekrardan eski günlerine geleceğini ifade etti. Bir ay sonra idmanlara katılacağını ifade ederek; sonrasında da kümede kalma mücadelesi veren Gençlerbirliği için gollerini atmaya devam edeceğini belirtti.

Kanser olmadığını ve eğer böyle bir hastalığa yakalanmış olsaydı ailesinin yanında Fransa’da olacağını söyledi. Ankara’da bulunduğunu ve sadece hastalığın etkilerini azaltmak adına dinlenme süreci içerisine girdiğini de ifade eden açıklamalara yer verdi. Önemli bir rahatsızlığının olmamasından dolayı mutluluğunu dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü