Bir Bursa Markası: Akçalar Mobilya

Bir Bursa Markası: Akçalar Mobilya


Akçalar Mobilya şirketi, üretime 67 yılında Bursa şehrinde başlamıştır. Yaklaşık 3500 metrekarelik bir mağazaya ve 10.000 metrekarelik üretim alanına sahip olan şirket, müşterilere severek hizmet etmektedir. Şirketin hedefi her kesimden müşterisine beğenebileceği ürünler sunmaktır. Araştırma ve geliştirme ekipleri bu farklı tarzları ve yaşayışları bir araya getirebilmek için oldukça çaba harcayarak yeni mobilyalar ortaya çıkartmaktadır.

Özellikle Bursa mobilya konusunda oldukça fazla seçeneğe sahipken, Akçalar mobilya yeni ve sürdürülebilir mobilyaları sayesinde pek çok müşterisinin beğenisini kazanmaya devam etmiştir. Sadece dolap ve mobilya konusunda hizmet vermeyen şirket aynı zamanda evin çeşitli odaları için de pek çok mobilya üretmektedir.

Koltuk Takımları ve Yatak Odaları

Bursa koltuk takımı denildiği zaman sevenleri tarafından akla gelen Akçalar mobilya, sektördeki büyük isimlere rakip olarak ürettikleri teknolojiler ve kaliteli mobilyalar sayesinde gün geçtikçe daha çok tanınmaya ve sevilmeye başlanmıştır. Farklı kesimden insanların hepsine ürün üretebildiğini kanıtlamak isteyen Akçalar mobilya oldukça farklı tarzlarda da mobilyalar üretmektedir. Oldukça geniş olan hizmet seçenekleri arasında Bursa yatak odası takımları konusunda da en çok tercih edilen şirketlerden birisi olmuştur.

Yurt Dışı ve Yurt İçi Servisler

Akçalar mobilya, yurt içinde ve yurt dışında hizmet ve servis sunmaktadır. Bunun geri planında bütün müşterilerini mutlu etme isteği yatmaktadır. Akçalar mobilya müşterilerine rahatlık ve konforu ev ortamında yaşamaları için oldukça güzel ve şık oturma odaları, yatak odaları, televizyon üniteleri, yemek odaları sunmaktadır. Şirketin ürünlerine göz atmak için mutlaka akcalarmobilya.com sitesini ziyaret edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü
Mobil Sürüme Geç