Bordo Mavili Ekibin Transfer Kaygısı

Bordo Mavili Ekibin Transfer Kaygısı

Transfer konusunda oldukça fazla kaygılanan bordo mavili camia, gündemlerine Ceyhun Gülselam’ı almak için yoğun bir çaba içerisine girdi.Taraftarın da büyük bir ilgiyle gelmesini istediği futbolcu ilerleyen günlerde kararını açıklayacak ve gelip gelmeyeceği net bir şekilde belli olacak.

Trabzonspor bu konuda elinden geleni yapacak ve başarılı topçuyu yeniden renklerine bağlayabilme adına görüşecek. Noktabet

Abdullah Avcı yönetiminde başarılı bir giriş yapmak isteyen Trabzonspor, gündemine Ceyhun Gülselam’ı aldı. Taraftarlarda büyük bir ilgi uyandıran bu konu gündemi sarstı. Geçtiğimiz senelerde de yine Trabzonspor’a büyük katkılar sağlayan Gülselam tekrardan Trabzonspor’a alınması adına ciddi işler yapılıyor.

Bunun için bordo mavili ekip yapılması gereken bütün faaliyetler yapılıyor. Gülselam, Spor Toto Süper Lig çerçevesinde başkaca takımlarla da çalışmıştır. Büyük bir katkı sağlayan bu futbolcu Trabzonspor’un gündemine bomba gibi düştü!

Ceyhun Gülselam ile tekrar bir yola çıkmak isteyen Trabzonspor camiası yapılması gereken her türlü işi yapıyor ve bu futbolcuyu tekrar renklerine bağlamak için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Bordo mavili ekip başarılı futbolcuyu renklerine katmak için henüz daha bir fiyat söylemedi. İlerleyen günlerde Gülselam için verilecek olan maliyet konuşulacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü