Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Bordo Mavili Ekibin Transfer Kaygısı
Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2021
Vadi

Bordo Mavili Ekibin Transfer Kaygısı

Transfer konusunda oldukça fazla kaygılanan bordo mavili camia, gündemlerine Ceyhun Gülselam’ı almak için yoğun bir çaba içerisine girdi.Taraftarın da büyük bir ilgiyle gelmesini istediği futbolcu ilerleyen günlerde kararını açıklayacak ve gelip gelmeyeceği net bir şekilde belli olacak.

Trabzonspor bu konuda elinden geleni yapacak ve başarılı topçuyu yeniden renklerine bağlayabilme adına görüşecek. Noktabet

Abdullah Avcı yönetiminde başarılı bir giriş yapmak isteyen Trabzonspor, gündemine Ceyhun Gülselam’ı aldı. Taraftarlarda büyük bir ilgi uyandıran bu konu gündemi sarstı. Geçtiğimiz senelerde de yine Trabzonspor’a büyük katkılar sağlayan Gülselam tekrardan Trabzonspor’a alınması adına ciddi işler yapılıyor.

Bunun için bordo mavili ekip yapılması gereken bütün faaliyetler yapılıyor. Gülselam, Spor Toto Süper Lig çerçevesinde başkaca takımlarla da çalışmıştır. Büyük bir katkı sağlayan bu futbolcu Trabzonspor’un gündemine bomba gibi düştü!

Ceyhun Gülselam ile tekrar bir yola çıkmak isteyen Trabzonspor camiası yapılması gereken her türlü işi yapıyor ve bu futbolcuyu tekrar renklerine bağlamak için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Bordo mavili ekip başarılı futbolcuyu renklerine katmak için henüz daha bir fiyat söylemedi. İlerleyen günlerde Gülselam için verilecek olan maliyet konuşulacak

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

beğeni satın al | istanbul escort