Class Petrol 2023 Yılına Odaklanmış Durumda

Class Petrol 2023 Yılına Odaklanmış Durumda

Class akaryakıt Naifoğlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda firma sunduğu hizmetlere yenilerini eklemek ve mevcut çalışan sayısını arttırmak için de yeni planlamalar yapıyor. pandemi nedeni ile kayıp yıl ilan edilen 2020 yılından sonra 2021 yılının yatırımlar açısından daha önemli hale geleceği düşünülüyor. Bu nedenle de Class akaryakıt Naifoğlu Holdingfirması bu konuda yeni hedefleri ortaya koymuş bulunuyor.

Class petrol 2023 yılına odaklanarak yeni hedefler ortaya koymuş durumda. Bu kapsamda firma, yeni iş alanları açmak için 250 yeni tesisi 2023 yılına kadar işletmeye sokmak istiyor. Bunun yanında istihdam alanında da katkılar sunmak isteyen firma, bu sayede de ekonomik canlanmaya anlamlı bir katkı sunmayı hedefleri arasına almış durumda.

Class Petrol 3000 Kişiye İş Kapısı Olmayı Planlıyor

Ekonomide meydana gelen olumsuz gelişmelerin sonucunda yeni dönemde insanların daha fazla iş sahibi olması amacı ile Class petrol üzerine düşenleri yerine getirmeyi planlıyor. Bu kapsamda 2023 yılı için 3000 yeni insana daha iş kapısı açmak da firmanın hedefleri arasına girmiş bulunuyor.

Class petrol aynı zamanda Cumhurbaşkanının bahsettiği ekonomik seferberliğe mevcut öz kaynaklarını istihdama ve yeni yatırımlara yönlendirerek cevap vermek istiyor. İnsanların daha iyi şartlarda hizmet almasına temin etmek için de mevcut tesis sayısını arttırmayı taahhütleri arasına almış bulunuyor. Firma bu konuda elinden geleni yerine getirmenin çabası içerisinde.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü