Daha İyi Konuma Gelmek İçin Doğru Adres Hız Yayınları

Daha İyi Konuma Gelmek İçin Doğru Adres Hız Yayınları

Daha İyi Konuma Gelmek İçin Doğru Adres Hız Yayınları

 Hız yayınları eğitim sürecinizde sizlere destek olan bir kuruluştur. Hem online olarak alışveriş imkanı bulabileceğiniz hem de birçok bayisinden alışverişlerinizi yapabileceğiniz yayın, okul hayatınızda sizlere takviye bilgiler sunarak daha iyi konumlara gelmenize yardımcı olmaktadır.

Hız Yayınları Nedir?

 Öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmesi, girdikleri sınavlarda daha başarılı puanlar alabilmesi için uzun zamandan beri hizmetlerine devam eden Hız Yayınları öğrenciler tarafından tercih edilen yayın evlerin başında gelmektedir. Kuruluş vizyonu ve misyonu olarak Türkiye’nin eğitim alanında daha başarılı bir noktaya ulaşması için alanında uzman kişilerle çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun zamandan beri öğrencileri sınavlara hazırlamak için desteklerde bulunan yayınevi, doğru çalışma kitapları ve tam isabet soru çözümleriyle öğrencilerin dostu olmaya devam ediyor. Hız Yayınları kurucuları fen bilimleri öğretmeni İbrahim Sakallıoğlu ve matematik öğretmeni Bülent Bahadır’dır.

Hız Yayınları Misyonu Nedir?

“Gelecek HIZ’la Sizlerle” vizyonu ile yola çıkan bu iki güzide öğretmen, kurdukları bu felsefeyi daha da büyüterek öğrencilerin daha iyi konumlara gelmesi için uzun zamandan beri çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin eğitim konusundaki durumunu daha iyi bir noktaya taşımak için özveri ile çalışmalarına devam eden yayınevi, öğrencilerin eğitim konusunda daha verimli ve daha donanımlı bir noktaya gelmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Öğrenciler zorlu sınavlara hazırlanırken kaynaklara ve daha donanımlı öğretmenlere ihtiyaç duymaktadır.

Hız Yayınları da öğrencilerin bu ihtiyaçlarına daha doğru ve daha güzel cevaplar verebilmek için uzman kadrolarıyla çalışmalarına devam ediyor ve öğrencilerin bu sorunlarına çözümler üretiyor. Eğitim alanından fark yaratmayı isteyen Hız Yayınları bu alanda öncü bir kurum olma vizyonu ile yoluna hızla devam etmektedir. Öğretmenlerin daha doğru kaynaklar ile yani kitaplar ile öğrencilere daha doğru bilgileri aktarması için, öğrencilerin eğitim hayatında daha başarılı bir konuma gelebilmesi için, velilerin de çocuklarına daha iyi bir gelecek ve daha iyi bir eğitim alabilme şansını sunabilmesi için Hız Yayınları çalışmalarına devam ediyor. 

Sınava hazırlanan tüm öğrencilerin en doğru ve en güzel kaynakları bulabileceği Hız Yayınları, her seviyeye göre çalışmalarını o noktada sürdürmekte ve öğrencilerin konularını bitirmesinde yardımcı olmaktadır. Ülkemizde sınav konusu sürekli sistem değişikliğine ve bazen de sınav konuları konusunda değişiklik göstermektedir. İyi bir yayınevi de bu değişimleri sürekli aktif bir şekilde takip edebilmek ve öğrencilere en güncel sınav süreç kitaplarını sunabilmelidir. Hız Yayınları’nı farklı kılan unsurların başında da bu güncel tutum gelmektedir. Değişen sistemler ve soru konularını sürekli takip eden ekip, öğrencilerin sınavlara daha doğru hazırlanabilmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Veliler ve öğretmenler de bu yayınevini gönül rahatlığıyla tercih ediyor ve öğrencilerin daha iyi bir duruma gelmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Sizler de Hız Yayınları ile daha güzel bir gelecek inşaatı çabasını deneyimleyebilirsiniz.

Hız Yayınları İletişim Bilgileri Nelerdir?

 Birçok yerde bayisi bulunan Hız Yayınları online alışveriş şansını da sizlere sunmaktadır. İnternet hesabından yayınevinin sitesine girebilir ve istediğiniz alandaki tüm kitaplara ulaşabilirsiniz. Online alışveriş şartlarında sunulan indirim kampanyalarından da faydalanabilir ve daha çok kitaba daha ucuz fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Hız Yayınları online sitesine ulaşabilmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

onlinesatis.hizyayinlari.com

Hız Yayınları kurumsal sitesine de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: hizyayinlari.com

Hız Yayınları mail adresi ise: iletisim@hizyayinlari.com

Hız Yayınları iletişim konusunda da oldukça özverili davranmaktadır. Yayınevine kolaylıkla ulaşabilir ve hizmetler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız sınav kitapları ve benzeri durumlar hakkında yetkililer ile iletişim kurabilir ve ulaşmak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri eğitim alanında çalışmalarına devam eden Hız Yayınları, öğrencilerin ve öğretmenlerin hangi konularda daha hassas olduklarını tecrübe etmiş ve öğrencilerin hangi bilgiye ne kadar ihtiyaç duyduklarını öğrenmiş bulunmaktadır: Sizler de eğitim alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü destek kaynağa ulaşabilir ve güncel konular ve güncel sorular ile gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Öğrencilerin zorlu sınav süreçlerinde onların yanında olmaya devam eden ve onların daha iyi bir konuma gelmeleri için hızla büyümeye devam eden Hız Yayınları, öncü firma olma yolunda hızla yürümektedir. Hız Yayınları Türkiye’nin daha iyi bir eğitim ülkesi olması için çalışmalarına devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü