Dış cephe Mantolamanın Faydaları

Dış cephe Mantolamanın Faydaları

Türkiye’de enerji verimliliği konusundaki talebin sürekli olarak arttığını biliyoruz. Dolayısıyla yıllık enerji ihtiyacımızın %75’lik bir bölümünü de ülke olarak ithalat ediyoruz. Isıtma ve soğutma amaçlı olarak ihtiyaç duyulan bu oran ise %35 civarında Türkiye’de konut sayısına bakınca 19 milyonluk bir rakam ve bunlarında sadece %20 oranında mantolama işleminin yapıldığını görebiliyoruz. Bu da geriye kalan oranın da enerjiyi tam verimli bir şekilde kullanamadığını gösteriyor. Oysaki dış cephe kaplama işlemine ağırlık verilmiş olsa başarı da aynı şekilde yükselmiş olacaktır.

Konutlarda İzolasyon

Binalarda izolasyon çalışmaları önemlidir. Bunu da ancak işini doğru yapan firmalardan alacağınız hizmetle yapabilirsiniz. Piyasa da bu işlemi yapan çok sayıda firma var ancak mantolama firmaları arasında liderliğini ve uygun fiyatlar sunmasını sürdüren Metpor mantolama her zaman kalitesini de konuşturmuştur.

Kaliteli Mantolama Ürünleri

Firma üretmiş olduğu mantolama ve söve  ürünlerinde kaliteyi ön planda tutarak her zaman seçici hareket etmeyi tercih etmiştir. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu her hizmetinde kendi kalitesinin bir çıta üzerine çıkmayı başarmış olan markanın yaptığı referans konutlarda incelenebilir. Mimar Mete Yılmaz yönetimindeki marka yeni ürünlerini sunarken müşteri memnuniyetini ve enerji tasarrufunu ön planda tutmuştur.

Eğer sizde konutlarınızda %50’ye varan bir tasarruf sağlamak istiyorsanız, yapınızı korumak ve ömrünü uzatmak istiyorsanız bakım ve onarım giderlerinin azaltılmasını düşünüyorsanız dış cephe kaplama işlemini yaptırmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü