Doğal Yöresel Ürünler

Doğal Yöresel Ürünler


Teknolojinin ilerlemesi ile gıda sektöründe de ciddi ilerlemeler olmuştur. Bu ilerlemeler ciddi noktalarda insana zarar verici olarak değişmiştir. Sebze ve meyve gibi temel ihtiyaçlar arasında bulunan gıdaların üzerinde yapılan deneyler, genetik yapılarını bozuyor. Daha fazla gıda üretmek için üretilen tohumlar ya da daha fazla süt elde etmek için hayvanlara verilen ilaçlar, ürünü artırsa da kalitesini çok düşürüyor. Bundan dolayı doğal ürün bulabilmek günümüzde oldukça zorlaşmış durumda. Tam bu nokta da yörenizden.com sitesi ile doğal ve yöresel ürünlere ulaşmak mümkün.

Kategoriler

Aranılan doğal ürünleri daha rahat bulunabilmesi için kategori haline getirmiş olan sitede; kahvaltılıklar, süt ürünleri, hediyelik, gıda ürünleri, şarküteri, bakliyat, salça ve sos ve sirkeler kategorileri bulunuyor.

Vişne reçeli gibi reçel çeşitleri bulunan site de kampanyalar yapılarak indirimler yapılıyor. Bu indirimli ürünler sürekli güncellendiği için vişne reçeli fiyatları bir anda düşebiliyor. Bu arada doğal ürün olduğu için diğer reçeller gibi ev yapımı vişne reçeli üretiyorlar. Bu tür indirimler ana sayfada bulunabiliyor.

İletişim

Sitede hemen soru sorabileceğiniz WhatsApp uygulaması bulunuyor. Ayrıca iletişim sayfasında Google Haritalar kullanılarak oluşturulmuş açık adres, telefon ve e-posta adresi bulunuyor. Facebook, Instagram, Twitter ve Google Plus sosyal medya hesapları takip edilerek sitede bulunan indirimler görülebiliyor. Siteye üye olan kullanıcı siparişlerini ve hesap hareketlerini takip edebiliyor. Sayfanın sağ üst tarafında bu konuyla ilgili butonlar konulmuş.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü