Doktor Önlüklerinin İlk Kullanımı

Doktor Önlüklerinin İlk Kullanımı

1800’lü yılların sonunda doktorların bilim adamı olduklarını göstermek amacıyla kullanmaya başladıkları beyaz önlük zamanla doktorların sembolü haline gelmiştir. Günümüzde de beyaz önlük denilince akla gelen doktor önlükleri, doktorlar, öğretmenler, eczacılar, sağlık personelleri hatta öğrenciler tarafından da kullanılmaktadır. Doğal alpaka kumaşından üretilen, kaliteli önlük çeşitlerini günümüz itibariyle bulmak mümkün olmaktadır. Doktor önlükleri bay ve bayan hekimlere özel olarak tasarlanabilmektedir. Bu da birbirinden farklı model ve tasarımların karşımıza çıkmasını mümkün kılmaktadır.

Doktor Önlüğü Modelleri Ve Kalitesi

Doktor önlüklerinde birçok farklı tasarım ve renk seçenekleri mevcuttur. Zarf yaka ve v yaka gibi birçok farklı yaka çeşidi bulunur. Doktor önlüğü almak isteyenler bu yaka modellerinden istediklerini tercih edebilirler. Doktor önlükleri bay hekimler söz konusu olduğunda erkeklerin özelliklerine tam uygun bir şekilde üretilebilmektedir.

Önlükler özellikle sağlık çalışanlarının çalıştığı koşullar düşünülerek büyük bir titizlikle üretilmiştir. Sağlık çalışanlarının ve doktorların çalıştığı ortamlar nedeniyle önlükler yabancı maddelere sıklıkla maruz kalabilir ve kirlenir. Normal bir önlüğe göre çok sık yıkanmaları gerekir. Sık yıkama nedeniyle hemen yıpranan önlükler yerine daha kaliteli ve yıpranmayan önlükleri tercih etmek uzun vadede daha yararlı olacaktır.

 En iyi kaliteden kumaşlar ile üretilen doktor önlükleri sık yıkmaya rağmen rengini ve dokusunu uzun süre koruyacaktır. Önlüklerin hangi koşullarda yıkandığı da oldukça önemlidir. Bu nedenle ürünlerin içinde bulunan yıkama talimatları dikkate alınmalı ve önlükler bu talimatta yazanlara göre yıkanmalıdır.

Özel Üretim Doktor Önlükleri

Kaliteli önlük modellerinden dilediğinizi seçebileceğiniz gibi size özel üretilmiş önlük siparişi de verebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL gibi büyük bedenler kişiye özel olarak yapılmaktadır. Kişiye özel doktor önlükleri bay hekimlere özel olarak da üretilebilmektedir. Bu kapsamda 1979 yılından bu yana üretim yapan Labor Medikal Tekstil en kaliteli doktor önlüklerini üretmek noktasında imzasını atan bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli doktor önlüklerini üreten ve sürekli olarak yeni tasarımlarla müşterilerinin karşısına çıkan Labor Medikal Tekstil; her geçen gün sektörde adından söz ettirmeyi de başarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü