En Fazla Dikkat Edilmesi Gereken Danışman Kabini Ölçüleri

En Fazla Dikkat Edilmesi Gereken Danışman Kabini Ölçüleri

Danışman kabinleri almadan önce dikkat etmemiz gereken yani siz müşterilerin birçok konu ve madde bulunmaktadır.

İç alanda kaç kişi görev yapacak, ürün nerede yer alacak, ne kadar süre kullanılacak. Bütün bu sorular danışman kabini almadan önce müşterilerimizin dikkat etmesi gereken önemli konuları içermektedir.

Danışman kabinleri genel olarak uzun süre kullanılması hedeflenmektedir. Hem hiç alanda hem de dış alanda özel çözümlerimiz ile sizler için farklı tasarımlar ile kabin çözümlerimiz yer alabilir. Bu konu hakkındaki bütün bilgileri müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

En Fazla Dikkat Edilmesi Gereken Danışman Kabini Ölçüleri

Dikkat edilmesi gereken danışman kabini ölçüleri eğer 2-3 tane elemanı var ve siz tek kişilik bir sipariş verirseniz ciddi bir soruna yol açacaktır. Bunun nedendir ki danışman kabini siparişi verirken aynı şekilde birebir ölçüde vermemeye ve içinde evrakların konabilmesi için mevcut elemanlarının prizlere imkanı soğutma ünitelerine olan imkana ve gerekirse yeme içme alanlarının da yer alan ve bilmesi adına daha geniş ölçüde ürünün siparişini vermeniz daha doğru olacaktır.

Bu nedenle değil ki danışman kabini siparişi verirken öncelik kaç kişi olacak ve en fazla ne kadar ölçüde satın alacak olan ürünün mevcut yere rahat kullanabilir şekilde olacaktır.

Danışman Kabinleri Almadan Önce Dikkat Edilecek Birkaç Nokta

Özellikle danışman kabini almadan önce buna gişe kabini de diyebiliriz dikkat edilebilecek en önemli özellikler ürünün görselliği konusudur.

Standart olarak üretmiş olduğumuz ürünler eğer bir turistik bölgede veya bir özel ticari bir alanda hizmet verecekse AVM gibi dahil daha böyle spesifik takımlara sahip bir ürünü satın almanız daha doğru olacaktır.

Bu nedenle değil ki danışman kabinlerinde tasarıma önem vermeniz ürünün geniş olması gibi 2 sırada önüme sahip bir konudur.

Tanışma kabinlerinde polyester malzemeden mi yoksa panel malzemeden mi olanı tercih etmeliyiz

Eskiden sadece polyester olarak üretilirler.. Şu an için ise panel kabin de ve farklı betopan tasarım sahip metropol kabinden de satın almanız hiçbir sakıncası yer açmayacaktır.

Aslında sadece duşakabini gibi özel kabinleri metropol kabinlerden tercih etmeniz daha şık bir tasarıma ve daha iyi bir kullanıma sahip bir ürüne sahip olmanız mümkün olacaktır. Metropol kabin olarak üretmiş olduğumuz ürünler bu gibi alanlarda daha fazla kullanabilir ve şık bir tasarıma sahip ürünlerdir.

Danışman Kabinlerinde Metropol Sistem Gibi Şık Bir Tasarım Önemli Mi?

Bu konuyu birçok kez işledik özellikle metropol kabinlerde daha şık bir tasarıma sahip olduğu için güvenlik ve danışman gibi gişe kabinlerde ve bilet satış yapan yerlerde tasarım daha önemlidir. Tasarımın önemli olduğu alanlarda metropol sistemler tercih edilmelidir.

Danışman Kabini Olarak Tercih Edilecek Ölçüler Neler Olmalı?

En az 2×2 ve daha yüksek olan ürünler tercih edilmelidir. Çünkü danışman kabinleri ve ürünleri müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği birçok alana yönelik özel olarak üretilmiş olan çözümleri yer almaktadır.

Danışma kabini hangi sektörler için daha çok uygundur?

En fazla AVM ve tatil bölgelere yer almaktadır. Bunun yanında turistik bölgelerin hemen hemen hepsi de aynı şekilde yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü