Esat Özcan Gündeme İlişkin Paylaşımlar

Esat Özcan Gündeme İlişkin Paylaşımlar

Esat Özcan

Twitter, hızla gelişen bir sosyal medya platformudur. Önceleri 140 karaktere izin veren Twitter zamanla bu sınırı esnetti. Artık kullanıcılar, 280 karakter içeren paylaşımlar yapabiliyorlar. Sosyal medya doğası gereği sahte hesaplara veya seviyesiz sohbetlere de ev sahipliği yapabiliyor. Bununla birlikte https://twitter.com/esatozcann  gibi bazı hesaplar ise, deneyimlerini, okuduklarını, gördüklerini, bildiklerini takipçileriyle paylaşıyor. Esasında Esat Özcan’ın kullanımı, Twitter için doğru kullanımdır. Hayatın her alanından özellikle herkesi ilgilendiren siyasi konularda seviyeli paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yaşadığımız ülkenin çok daha iyi bir yer olması için öncelikle yanlış olanları görmeliyiz. Hesabın paylaşımlarının tam da bu doğrultuda olduğu görülüyor.

Gündeme İlişkin Paylaşımlar

Ülkemizde hemen her yaş grubundan insanın politize olduğu bir ortamda, siyasetin dışında kalmak pek mümkün değildir. Bununla birlikte, bir çıkar gözetmek ya da belirli çevreler tarafından beğenilmek adına yapılan paylaşımlar göze batmaktadır. Bu sebeple Esat Özcan, politik gündem konularında inandığı şekilde yazan ve bu nedenle dikkat çeken bir Twitter fenomenidir.

Yazar 280 Karakterle Sınırlı

Twitter’da 140 olan karakter sınırı, artık 280 karakterdir. Ancak 280 karakterle bile pek çok insan düşüncesini anlatamıyor. Aslında iyi bir yazar en az kelimeyle en fazla şeyi anlatandır. Esat, tüm paylaşımlarında ne anlatmak istediğini açık bir şekilde ortaya koyabilecek yeteneğe ve birikme sahip. On binlerce takipçi sayısına ulaşması da düşüncelerini net bir şekilde anlatması ile mümkün oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü