Eskişehir Kız Apart ve Öğrenci Yurtları

Eskişehir Kız Apart ve Öğrenci Yurtları

 Öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir’de eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok araştırdığı konular arasında apart ve yurtlar gelmektedir. Bu anlamda, Eskişehir kız apart ve öğrenci yurtlarına yer verdiğimiz yazımızın detayları şimdi sizlerle! 

Ezgi Kız Apartı

 Tepebaşı A.Ü. Eczacılık Fakültesi kapısına 50 mt. uzaklıkta bulunan Ezgi Apart; su, elektrik, doğalgaz ve internet gibi tüm imkanlara sahip donanımlı bir kız öğrenci apartıdır. Yaz okulu da dahil olmak üzere tüm sene boyunca hizmet vermektedir. 

Ilgaz Park Kız Apart

1990 yılından beri bayan apart ve kız öğrenci yurdu konseptinde hizmet veren Eskişehir’in ilk apart otelleri arasında yer almaktadır. Geniş odaları ve pedagojik eğitim almış güvenilir personeli ile bir çok öğrencinin tercih yapmasında önemli yere sahiptir. Eskişehir kız öğrenci apart fiyatları arasında en rekabetçi fiyatlara sunmaktadır.

Ege Kız Apart Osmangazi

 Odunpazarı mevkide yer alan bu apart, Eskişehir Osmangazi Üniversitesine 500 mt. yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Peşin ödemelerde 500 TL gibi bir indirim yapılmaktadır. 

Arya Kız Apartı

 Eskişehir’de Eskibağlar mevkisinde yer alan Arya Apart, Anadolu Üniversitesine çok yakın bir mesafededir. Odalarda he kişiye özel kilitli gardrop, her odada led TV, sınırsız 100 MB fiber internet gibi imkanları mevcuttur. 

Özel Tepebaşı Öğrenci Yurdu

 Eskişehir Tepebaşı mevkide bulunan bu yurt, 24 saat güvenliğe, ücretsiz Wi-Fiye, 24 Saat sıcak suya ve donanımlı Fitness salonuna sahiptir. 

Eskişehir Yunus Emre KYK Yurdu

 Güvenli ve ucuzluğu ile bilinen, Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinin Büyükdere mahallesinde yer alan bu yurt, 3 kişilik odalar şeklinde hizmet vermektedir. Çevresinde marketler bulunmaktadır. Osmangazi Üniversitesine 600 mt.lik bir uzaklıktadır. 

İbn-i Sina KYK Öğrenci Yurdu

 Anadolu Üniversitesine çok yakın bir konumda olan bu yurt, 2 ve 4 kişilik oda seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü