Eternals Angelina Jolie Severlerin Filmi

Eternals Angelina Jolie Severlerin Filmi

Eternals Angelina Jolie Severlerin Filmi

Varoluş öncesi milyonlarca yıl öncesine dayanan Eternals filmi, Chloe Zhao tarafından yönetildi. Angelina Jolie’nin başrollerinde oynadığı filmde Gemma Chan ve Richard Madden kendisine eşlik ediyor. Filmde kendilerini tanrı olarak gören Celestials ırkı ve insanlar üzerinde uyguladıkları deneyler bulunuyor.

Filmin başrolünde Angelina Jolie gibi birinin olması başlı başlına izlenmesine neden olarak görülebilir. İlk filminde bir çok konuda hikaye detaylarına ışık tutuluyordu. Ancak son film çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Infinity Saga’nın sona ermesinin ardından, Marvel Sinematik Evreni bazı şaşırtıcı yönlerde gelişiyor. Filmlerde ve Disney şovlarında tekrar gündeme gelen birçok tanıdık karakter bulunuyor. Ancak Marvel aynı zamanda yeni potansiyel seriler de başlatıyor. Hala ekrana getirebilecekleri birkaç tanınmış karakter var. Ancak ebedi başka bir belirsiz çizgi roman ekibini öne ve merkeze koyması bekleniyor.

Angelina Jolie Filmin İzlenmesinde Önemli

Eternals karakterlerine daha az aşina olan genel izleyici kitlesiyle Marvel, konsepti hayata geçirmek için inanılmaz bir yetenek koleksiyonunu bir araya getirmektedir. Hatta bunun için bir miktar temel oluşturmaktadır. Eternals, şu anda Oscar ödüllü bir yönetmen olan Chloe Zhao tarafından yönetiliyor. Gemma Chan, Ebedi olarak bilinen insanüstü varlıklardan biri olan Sersi olarak çeşitli oyuncu kadrosuna liderlik ediyor. Angelina Jolie’nin Thena’sı, Salma Hayek’in Ajak’ı, Richard Madden’ın Ikaris’i, Kumail Nanjiani’nin Kingo’su, Brian Tyree Henry’nin Phastos’u ve çok daha fazlası ona katıldı. Onların katılımı  Eternals’a olan ilgiyi artırdı. İzleyicilerin bu kadar çok ünlü oyuncunun ne içerdiğini görmek istemesinin bir nedeni de bu olmaktadır.

Eternals nihayet sinemalarda Kasım 2021 çıkış tarihi yayınlanan filmlerden. Bu aşamada izleyicilerin yorumları bir yana sinema yorumcuları film hakkında olumlu yorumlarda bulundu.  Marvel Studios, hayranların geleceğini düşündükten çok sonra ilk  Eternals fragmanı ile birçok kesim tarafından merakla bekleniyordu.

Eternals’ın hikayesinin ana kısmı günümüzde geçiyor olabilir. Ancak filmin binlerce yıllık geçmişini keşfettiği de doğrulandı. Eternals’ın hikâyesinin 7.000 yıla yayıldığı daha önce röportajlarla doğrulanmıştı. Filmi merak eden kişiler fulltimehdfilmizle.com sitesinden 4k film izle linkine tıklayarak 4k kalitesi ile izleyebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü