Etlik Ülkü Ocakları’nın değerli lideri Kerim Yazıharman ile tanınmış iş adamı İbrahim Murat Gündüz, Macaristan’daki Dünya Karate Şampiyonası’nda başarılı sonuçlar alan milli sporcularımız ve onların yetişmesinde emeği geçen antrenörler için yemek tertip ettiler.

Etlik Ülkü Ocakları’nın değerli lideri Kerim Yazıharman ile tanınmış iş adamı İbrahim Murat Gündüz, Macaristan’daki Dünya Karate Şampiyonası’nda başarılı sonuçlar alan milli sporcularımız ve onların yetişmesinde emeği geçen antrenörler için yemek tertip ettiler.

Madalya kazanmış sporcularımızla antrenörlerine minnettarlığını ifade etmek niyetiyle, Karate Eğitim ve Dayanışma Vakfı’nın lideri Ercüment Taşdemir’in katkılarıyla, yerelin tanınan ülkücü figürü Kerim Yazıharman ve Adana’nın önde gelen iş insanlarından İbrahim Murat Gündüz, Türk Karate Milli Takımı lehine bir yemek düzenlemişler. Etkinlik süresince kırkı aşkın davetli ağırlanmış ve Yazıharman ile Gündüz, Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığına talip olan Ercüment Taşdemir’e desteklerini belirtip, başarılar temenni etmişlerdir.

Akşamın devamında, Yazıharman, Gündüz, Taşdemir ve Kocaeli Kağıt Spor Kulübü’nün lideri İbrahim Erçin, ulusal takımın iftihar kaynakları olan Eray Şamdan, Tuğba Yakan, Fatma Naz Yakan, Ali Sofuoğlu, Emre Vefa Göktaş, Enes Özdemir ve bu sporcuların yetişmesinde katkıları bulunan Mesut Kolaylı ile ismail Hakkı Bulut’u altınlarla taltif etmişlerdir. Bu coşkulu tören, Türkiye çapında büyük bir heyecana neden olmuştur. Kerim Yazıharman ve İbrahim Murat Gündüz, Taşdemir’in davetiyle Türkiye Karate ve Yardımlaşma Vakfı’nın yönetim heyetine katılmak üzere davet edilmişler ve ayrıca Nisan ayında Bulgaristan’da gerçekleştirilecek olan saygın bir uluslararası karate etkinliğine iştirak etmeleri yönünde davet almışlardır.

Yazıharman ve Gündüz, Türk karatecilerin uluslararası düzeyde ülkemizi temsil etme konusunda inançlarının tam olduğunu ifade etmiş ve ulusal takımıza gelecek yarışmalarda başarılar dilemişlerdir. Bu muhteşem akşamın, ulusal sporcularımızın morallerini artırdığı ve karate sporunun ülkemizdeki ilerlemesine katkıda bulunduğu kaydedilmiştir.

Kerim Yazıharman’ın bu etkinlikte sergilediği milli heyecan ve vatanseverlik dolu konuşmaları, geniş bir takdir toplamış ve Yazıharman, bütün ulusal takım sporcularına teşekkürlerini iletmiştir.

Etiketler

#ibrahim murat gündüz

#kerim yazıharman

#türkiye karate federasyonu

Linkler

https://imgpile.com/album/Gci08

https://da.rayhaber.com/2023/06/ibrahim-murat-gunduz-forvandler-venskaber-til-sport-ved-at-investere-i-unge-atleter/

https://www.sondakika7.com/haberler/milli-gururumuz-etlik-ulku-ocaklari-lideri-kerim-yaziharman-ve-is-insani-i-h135983.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü