Gümüş

Gümüş

Gümüş, birçok alanda kullanılan ve bulunuşu milattan öncesine dayanan değerli bir madendir. Takı, ziynet eşyası gibi işlerde kullanılan gümüş, uzun süre kullanılabilir ve oldukça dayanaklıdır. Gümüşün saf hali 1000 ayardır ancak gümüş takı ve süs eşyalarında 925 ayar kullanılmaktadır. Gümüş takıyıllardır kullanılır ve sağlıklı bir madendir. Gümüş bileklik, kolye ya da küpe gibi takılar sürekli kullanılabilir ve değerli takılardır. Çok fazla tarih sahnesine şahit olmuş bu maden geleneklerin hediyelerin ve takıların vazgeçilmezidir. İnci silver en şık takılar ve benzersiz modeller için çalışmaktadır.

Gümüş Takılar

Gümüş takılar hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Gümüş bilekliken eski takılardan biridir, birçok bölgede gücü ve varlığı simgeler.  Gümüş bilekliklerimiz her zevke hitap edebilecek biçimde usta eller tarafından tasarlanır. Gümüş takılar, en güzel hediyelerden biridir. Şık yapısı ve zarif duruşlarıyla göze ve gönle hitap ederler. Farklı renk ve tarzlarda tasarlamış olduğumuz gümüş bileklik, kolye, yüzük ya da halhal takılar uzun süre kullanılabilir ve son derece sağlıklıdır. Gümüş takılarımız zanaatkârların usta ellerinden çıkar ve sizlerde hayat bulur.

Gümüş Yapısı Ve Kullanımı

Yapısı gereği, istenilen şekil verilebilen gümüş işlenebilir bir araçtır. Gümüş kolyeen sık tercih edilen gümüş takılardandır. Çeşitli işleme ve süslemeler ile gümüş kolyeleri en şık şekilde renklendiriyoruz. Gümüş takıların kullanımı oldukça kolaydır parfüm, kolonya ya da fazla su görmesi gümüşte kararma meydana getirebilir. Gümüşlerimiz temizlenebilir olduğundan uzun süreli kullanılabilir. Gümüş takılar ya da eşyalar belirli aralıklar ile özel temizleyiciler aracılığı ile temizlenir ve bakımı yapılır. Bakımı yapılan ve temizlenen gümüşler, ilk gün ki parlaklığına kavuşur ve kullanım ömrü uzamış olur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü