Güvenilir Bal

Güvenilir Bal

Günümüzde piyasada bir birinden farklı fiyatlarda pek çok bal satışı yapılmaktadır. Ancak bu durum insanların aklında hangi balın sağlıklı, hangi balın güvenilir olduğu sorusunu gündeme getirmektedir. Balın insan sağlığı için faydaları da göz önüne alındığında her evde olması gereken bu lezzetin en sağlıklı ve en hijyenik koşullarda üretilenlerini tercih etmek gerekir. Firma uzun yıllardır organik bal üretimi yapan köklü bir kuruluştur. Hatta kovanların henüz olmadığı dönemlerde firmanın ilk ürettiği ballar ağaç kovuklarında ve örülmüş sepetlerde yapılmıştır. Yıllar içinde modern bal üretimi ile beraber firmada kendini geliştirerek daha büyük modern ve donanımlı kovanlarda bal üretmeye başlamıştır. Doğal bal tüketmek isteyen herkes güvenle firmadan sipariş verebilir.

Çiçek Balı

Firmanın bal üretim merkezi Erzurum’un Övenler yaylasındadır. Yaylanın rakımı 2000 kilometredir. Dolayısı ile ender bulunan kır çiçekleri ve yaban otları ile firma eşsiz tada sahip olan çiçek balı üretiminin en güçlü temsilcisidir. Firmanın ürettiği ve satışını yaptığı ballar yüzde yüz doğal olup Tarım bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Firmanın ürettiği çiçek balları hafif aromaları ile glikoz gibi şeker ürünleri içermeyip organik yayla balı olarak piyasada satılır.

Kaliteli Balların Özellikleri

Bir balın kaliteli ve birinci sınıf bir ürün olması, o ürünün belirli testlerden geçerek güvenilirliği test edilmesi ile doğru orantılıdır. Firma ürettiği tüm ballar Türk gıda kodeksi bal yönetmeliğine uygun olarak üretilir. Üretimi tamamlanan ballar İstanbul Teknik Üniversitesi arı teknokent laboratuvar merkezlerinde analiz edilerek raporlanır ve ürünlerin üzerine sertifika olarak yapıştırılır. Böylece firmadan bal alan müşteriler balların güvenilirliği test etmiş olur. Firmada üretilen ballar kimyasal işlemlerden geçmez ve her sene sezonluk olarak sınırlı sayıda üretim yapılır. Bunun yanında firmada üretilen ballar yüksek oranda prolin içerir.

Firmadan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Firma piyasanın en güvenilir bal satışını yapar. Firmanın ürünlerini incelemek için https://www.buyukdedeminballari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İsteyen müşteriler online siteden sipariş verebilirken, isteyen müşteriler de Whatsapp iletişim numaralarından sipariş verebilir. Sipariş edilen ürünler en geç iki iş günü içerisinde yurtiçi kargoya verilir. Teslimat süresi mesafelere göre değişir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü