Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Her Zevke Uygun Davetiye Örnekleri
Sosyal Medyada Paylaş
17 Kasım 2018
Vadi

Her Zevke Uygun Davetiye Örnekleri

 

Düğün tarihi yaklaştıkça çiftlerdeki heyecan da artmaya başlar. Düğün hazırlığındaki çiftler bir yandan son eksiklikleri tamamlama çabasına girerken diğer yandan da davetiye seçme hazırlıkları içerisine girerler. Onlarca davetiye modeli arasından seçim yapmak çiftler için bir hayli zor olacaktır. Sizler için derlediğim yazımda birbirinden farklı konsept ve tasarımlarla oluşturulmuş davetiye örnekleri ne yer verdim. Davetiyenizi seçmeden önce bu modellere göz atmanızı öneririm.

Alışılagelmişin Dışına Çıkmak İsteyenler İçin Davetiye Örnekleri

Davetiyeler günümüzde oldukça çeşitlenmiş, farklı kesim ve tasarımlarda konsept oluşturularak üretilmeye başlanmıştır. Yeni nesil çiftlerin tercihlerine arasına giren bu davetiye modellerinde gelin damat temalı örneklerden haritalı davetiye tasarımlarına, plak görünümünde olan modellerden aile cüzdanı davetiye örneklerine kadar birçok konseptte davetiye bulmak mümkün. Alışılagelmiş klasik davetiyelerin dışına çıkmak isteyen ve düğününe biraz da eğlence katmak isteyen çiftlerin tercihi konsept temalı davetiyeler.

Gösterişli Bir Davetiye Arayanların Tercihi Lüks Davetiyeler

Şık bir mekânda düğün yapacak olan çiftler düğün mekânına yakışacak bir davetiye arayışı içine girerler. Çiftlerin bu durumdaki tercihi genellikle tok ve ağır kâğıtlar ile tasarlanmış davetiye modelleri olmaktadır. Bu örnekler genellikle sade tasarımlarla oluşturulmuş kâğıdın kalitesi ile dikkat çeken şık davetiyelerdir ve farklı dokulardaki kâğıtlar kullanılarak altın ve gümüş işlemeler ile davetiyeye gösterişli bir görünüm kazandırılır.

Yeni Nesil Çiftler Bu Davetiyeleri Tercih Ediyor

Evlenecek olan genç çiftlerin en çok tercihi ettiği modellerden biri de modern görünümlü astarlı zarflı ve şeffaf zarflı davetiye örnekleri. Astarlı zarflı davetiyelerde zarf içine davetiye rengine uygun olarak tasarım yapılmaktadır. Vintage aynı zamanda modern bir görünüm sunan astarlı zarflı davetiye modelleri yeni yılda genç çiftlerin gözde tasarımları arasında.

Şeffaf zarflı davetiyeler ya da davetiyenin kendisinin şeffaf olduğu modeller de yeni sezonda çiftlerin oldukça beğenisini kazanacak davetiye tasarımlarından. Oldukça zarif ve şık görünen şeffaf davetiye modelleri dikkat çekici modern bir tasarıma sahip. Düğün davetiyesi seçmeden önce bu modellere göz atmanızı tavsiye ederim. Konuklarınızı en özel gününüze tarzınızı ve düğün konseptinizi yansıtacak bir davetiye modeli ile davet edebilirsiniz.

Kaynak; https://www.edavetiye.com/

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

erkekler kulübü