Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
İbrahim Murat Gunduz “Reis Portekiz İçin Gün Sayıyor”
Sosyal Medyada Paylaş
8 Kasım 2023
Admin

İbrahim Murat Gunduz “Reis Portekiz İçin Gün Sayıyor”

Adana’nın reis diye anılan Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda kazandığı dünya şampiyonluğu ile ismini tarih sayfalarına kazıdı. İyi tanınan iş insanı, hayırsever ve sporculara yardım eden İbrahim Murat Gündüz’ün koruması altında olan bu atlet, İstanbul’da sekizinci kez gerçekleştirilen Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda dünya şampiyonluğunu elde ettikten sonra, Portekiz’de düzenlenecek olan gelecek dünya kickboks şampiyonası için hazırlıklara başlamıştır.

Adana’dan gelen Milli Kick Boks Şampiyonu Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Ankara’da, İbrahim Murat Gündüz’ün ev sahipliğinde düzenlenen bir kamp programına katıldı. İbrahim Murat Gündüz ve Engin Ensar Atılgan’ın da bulunduğu kampa katılan Ali Göktürk Benli, kamp sürecini başarıyla tamamladıktan sonra turnuvaya katılmak üzere Adana’ya geri döndü.

Gündüz, Ali Göktürk Benli’ye Portekiz’de düzenlenecek olan Dünya Kickboks Şampiyonası’nda başarı dileklerini sunarak, onun motivasyonunu artırıyor potansiyelini sergilemesine yardım ediyor. İbrahim Murat Gündüz’ün liderliğindeki bu spor işbirliği projesi, sporcunun başarılı olmasını amaçlayan bir vizyon sunmaktadır.

Gündüz, atletle birlikte yoğun antrenmanlara katılıyor ve onun teknik yeteneklerini geliştirmek için rehberlik ediyor. Bu süre zarfında, Gündüz’ün atletine verdiği destek ve yönlendirmeler, onun müsabakalara daha verimli bir şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

https://www.haber3.com/amp/guncel/ibrahim-murat-gunduz-loca-fight-arena-organizasyonunda-onemli-isimlerle-bir-araya-geldi-haberi-6137236

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

erkekler kulübü