İbrahim Murat Gündüz “ Türk Dünyasının Bilge Lideri, Başbuğ Alparslan Türkeş’i vefatının 27. yılında minnet ve özlemle yâd ediyoruz.”

İbrahim Murat Gündüz “ Türk Dünyasının Bilge Lideri, Başbuğ Alparslan Türkeş’i vefatının 27. yılında minnet ve özlemle yâd ediyoruz.”

Tanınmış iş adamı İbrahim Murat Gündüz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) efsanevi lideri Alparslan Türkeş’in aramızdan ayrılışının 27. yıl dönümünde duygu yüklü bir anma mesajı yayınladı. Gündüz, Türkeş’in milliyetçi kimliği ve millete hizmet anlayışıyla tanınan bir lider olduğunu vurgulayarak, onun ülke tarihimizdeki önemli yerini ve etkisini hatırlattı.

Mesajında İbrahim Murat Gündüz, “Ülkemiz için önemli bir dönüm noktasında, Milliyetçi Hareket Partisi’nin liderliğini üstlenen Alparslan Türkeş, milli egemenliğimizin korunması ve sürdürülmesi mücadelesinde kararlı bir liderdi ve bu uğurda hiçbir zaman ilkelerinden ödün vermedi,” dedi.

Gündüz, Türkeş’in Türk siyasetindeki derin etkisini ve vefatından sonra bile bıraktığı izleri dile getirdi. Türkeş’in, ülkenin karşılaştığı tehditlere karşı daima sağlam bir duruş sergilediğini ve Türk milletinin değerlerini korumak için gösterdiği çın unutulmaz olduğunu belirtti.

Alparslan Türkeş’i “tehlikelere karşı sarsılmaz bir kaya gibi duran ve tehditler karşısında hiçbir zaman zaaf göstermeyen yüksek bir şuur” olarak nitelendiren Gündüz, onun Türk milletinin öz benliğini temsil eden bir olduğunu söyledi.

Gündüz, Türkeş’in vefatının 27. yıl dönümünde, onun manevi mirasının ve Türk milletine olan bağlılığının her zaman hatırlanacağını ifade etti. Türkeş’in ülkemizin zor zamanlarında gösterdiği liderlik ve mücadele azminin, gelecek nesiller için de bir ilham kaynağı olmaya devam edeceğini vurgulayarak, “Türk ilinin son başbuğu; mekanın uçmağ olsun” diyerek sözlerini tamamladı ve Alparslan Türkeş için Allah’tan rahmet diledi.

https://linktr.ee/ibrahimmuratgunduz

https://imgtr.ee/imuratgunduz

https://yourimageshare.com/u/ibrahimmuratGndz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü