İktisatEvim Senetle Araba Sahibi Yapıyor!

İktisatEvim Senetle Araba Sahibi Yapıyor!

Tasarruf şirketlerinden araba almak isteyenlere çok iyi fırsat! Kredisiz peşinatsız ve faizsiz olarak senetle araba sahibi olabilirsiniz! Senetle araba alma imkanı sağlayan tasarruf firmaları ile ister sıfır ister ikinci el araba tercih edebilir ve ödeme planını kendinize göre oluşturabilirsiniz.

Senetle Araba Alma İmkanından Yararlanın!

Senetle araba almak imkansız değil! Banka kredisi çekmek, nakit ödeme yapmak zorunda olmadan arzuladığınız arabaya kavuşun! Tasarruf firmalarının katılım yöntemlerinden birini tercih ederek, sizin için en uygun koşulları sağlayabilirsiniz.

Senetle araba almaya karar verdiğinizde:

  • Kredi kullanmanıza gerek yoktur
  • Kefil göstermek şart değildir
  • Peşinat yatırmanız gerekmez
  • Faiz yükünden kurtulursunuz
  • Riskli kredi gibi yüksek değildir
  • Daha ekonomik bir finansman çözümdür
  • Ödeme planı size özel hazırlanır

Almak istediğiniz araca karar verin; planlamalara hemen başlayalım!

Senetle Araba Alma Süreci Nasıl İşler?

Almak istediğiniz aracın ne olacağına öncelikle karar vermeniz gerekir. Bu araç sıfır ya da ikinci el olabilir. İki seçenek için de İktisatEvim size çözümler sunacaktır. Aracın fiyatına göre aylık ne kadar ödeyebileceğinize göre bir ödeme planı oluşturulur.

Peşinat zorunlu değildir ancak imkanınız varsa peşinat ödeyerek süreci hızlandırabilirsiniz. Ödeme taksit tutarınız ayrıca finans çalışanları tarafından sizin en uygun gruba dahil edilmenizi sağlar.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi ve serbest planlı tasarruf yöntemi genel olarak tasarruf firmalarının sundukları katılım modelleridir. Sıra tespitli modelde grubunuz belirlendikten sonra noter onaylı çekiliş ile teslim tarihiniz açıklanır.

Çekiliş yapılmadan teslim tarihinin belli olduğu ve daha bireysel yöntem ise serbest modeldir. Koşullar daha esnektir.

İktisatEvim Senetle Araba Alma Kolaylığı!

Senetle araba almak için süreç İktisatEvim ile ekonomik ve kolay biçimde ilerler. İktisatEvim sıkça araba kampanyaları da düzenleyerek katılımcılarına daha da uygun koşullar sunar.

İktisatEvim katılım modelleri sıra tespitli iktisat, vade ortası iktisat ve esnek ödemeli iktisattır. Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi olarak hizmet sunan firmadan her bütçeye uygun finansal yöntemler sağlanır.

Peşinat yok, kredi yok, faiz ve kefil şartı yok! Araba almayı istiyor ve bunun en ekonomik yollarını arıyorsanız çağrı merkezimize hemen ulaşın!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü