İzmir ve Manisa yazılım sosyal medya ve reklamcılık konusunda önde gelen isimlerden biri olan Tolgahan İNCİ  ve sağlık çalışanı kız arkadaşı Damla DÜNDAR aldığımız bilgilere göre Hatay’a ulaşmış olup bir çok insanın sesi olmaya devam ediyor!

İzmir ve Manisa yazılım sosyal medya ve reklamcılık konusunda önde gelen isimlerden biri olan Tolgahan İNCİ ve sağlık çalışanı kız arkadaşı Damla DÜNDAR aldığımız bilgilere göre Hatay’a ulaşmış olup bir çok insanın sesi olmaya devam ediyor!

İzmir ve Manisa yazılım sosyal medya ve reklamcılık konusunda önde gelen isimlerden biri olan Tolgahan İNCİ  ve sağlık çalışanı kız arkadaşı Damla DÜNDAR aldığımız bilgilere göre Hatay’a ulaşmış olup bir çok insanın sesi olmaya devam ediyor!

Erzak yardımı – Kıyafet yardımlarının haddi hesabı yok!
Neredeyse tüm yazılım sosyal medya ve reklam kazancını Hatay için harcadığını söyleyen Tolgahan İNCİ “Tüm Kazancımı Hatay İçin Harcadım Ve Harcamaya Devam Ediyorum. Elimden Geldiği Kadar Yardımlarımı Yapmaya Devam Edeceğim Tüm Herkese Desteklerinden Dolayı Teşekkür Ederim” sözcüklerini kullandı.

Ve yapılan son röportaj’a göre hafta içerisinde deprem bölgesine ısıtıcı ve jeneratör desteği yapacağını belirtti.

Tolgahan İNCİ İletişim Bilgileri

Instagram : @tolgahanincix
Tiktok : @tolgahaninci

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü