Kerastase Saç Ürünleri ve Faydaları

Kerastase Saç Ürünleri ve Faydaları

Saç dökülmesi problemi özellikle her erkeğin hayatını kabusa çeviren bir gerçektir. Mevsimsel geçişler, stres vb. saçlarımızı dökmektedir. Kerastase Homme şampuanı erkeklerin dökülen saçlarına çözüm olarak üretilmiştir. Saç kaybını en aza indirmeye yardımcı olurken, yeni saç teli oluşumunu da desteklemektedir. Saçı kökten uca besler ve yoğunlaştırır. Erkeklerin farklı saç tiplerine uygun olarak özel yapılmıştır. Kerastase ürünleri seri şeklinde erkeklere özel üretilmiştir. Siyah renktedir.

 Bunun serum versiyonları da vardır. Kök hücre araştırmaları sonrası geliştirilen Kerastase serisi saç yoğunluğunu artıran özel ürünler içermektedir. Erkeklere özel olarak geliştirilmesinin yanı sıra kadınların mecrası da oldukça geniştir.

 Saçı nazikçe temizler ve günlük bakımını gerçekleştirir. Daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturulmasına özel geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan biyotin saç kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Formülündeki özel polimerler, saçın daha dolgun görülmesini sağlar. Saçı kökten itibaren uyarır ve saçların canlanmasını sağlar.

 Etkin temizlik sağlayan şampuan saçın daha uzun hacimli görülmesine yardımcı olur. Saç oluşumunu destekleyen Kerastase serumu daha etkili olabilmesi için saç derisini hazırlar. Saç varlığında azalma yaşayan ince telli ve zayıf saç yapılarını korur. Bunun yanı sıra saç yoğunluğunu korumak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Tüm saç tipleri için kullanıma hazırdır.

Kerastase marka orijinal saç ürünleri için: www.sacadair.com

 Kerastase Şampuanının Özellikleri

Saça yoğunluk kazandırır.

Yenileyici formülü sayesinde saç dökülmesini azaltır. Ayrıca yeni çıkan seri, jel kıvamındadır.

Kök hücrelerini yapılandırarak saç oluşumunu destekler.

Saç diplerini yatıştırır ve derinlemesine temizleyerek nefes almasına yardımcı olur.

Saç hücrelerini güçlendirerek kırılmayı engeller ve nemlendirir.

Yeni jenerasyon polimerler anında yumuşaklık sağlayarak saçlara doku ve parlaklık kazandırır.

İçerisinde Bulunan Bileşenlerin Sağladığı Faydalar

 Ölü derinizde gözenekleriniz duruyor. Saçınız sürekli döküldüğünde saç kökleriniz zayıflıyor. Bir süre sonra artık tüy şeklinde ortaya çıkıyor. Küçücük çıkıp dökülüyor. Oradaki saç kökünü canlandırıp saçınızın daha kalın çıkmasına yardımcı oluyor. Saça ihtiyacı olan nemi kazandırıp kırılmasına karşı korumaktadır. Saç köklerinden itibaren enerji ve dolgunluk kazandırır. Bunun içerisinde olan bileşenler saç diplerinizi birleştiriyor.

 Bu şampuanı kullanmaya başladığınız andan itibaren bununla gelen saçlar bununla beraber gidecektir. Artık bu şampuana geçtikten sonra bunu kullanmak zorundasınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü