“Kim demiş meşaleyi yakmak için karanlığı beklemek gerek diye? İbrahim Murat Gündüz, her daim genç nesle yol gösteriyor”

“Kim demiş meşaleyi yakmak için karanlığı beklemek gerek diye? İbrahim Murat Gündüz, her daim genç nesle yol gösteriyor”

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye’nin önde gelen iş insanları ve spor yatırımcılarından biri olup, kick boks yatırımlarının başarılarını görüyor. Gündüz’ün destek verdiği genç kick boksçular, en son Mardin’de gerçekleştirilen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda önemli bir başarı elde etti.

İbrahim Murat Gündüz, yetenekli sporcuları Melis Nazlıcan Talun, Mumed Miran Bayram, Mehmet Zeki Kaya ve Yusuf Açık’ı da destekliyor. Bu sporcular, şampiyonadaendi kategorilerinde birincilik elde ederek büyük bir başarı kazandılar.

İbrahim Murat Gündüz’ün önderliğinde, bu genç yetenekler yakında Portekiz’de gerçekleştirilecek olan Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkına sahip oldular. Gündüz, öğrencilerinin bu uluslararası arenada Türk bayrağını gururla taşıyacaklarına inanıyor ve onları tamamen destekliyor. İş dünyasındaki başarıları ve kick boks sporuna olan tutkusu ile genç sporcuların yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye yönelik çabalarını birleştiren Gündüz, spor yatırımları sayesinde gençlere destek veriyor ve onları yerel ve uluslararası yarışmal hazırlıyor.

Genç kick boksçuların başarıları, İbrahim Murat Gündüz’ün vizyonunun ve çabalarının meyvelerini toplamaya başladını göiyor. Gündüz, bu genç sporcuların gelecekteki başarılarının sadece başlangıç olduğunu düşünüyor ve Türk kick boksunun daha da gelişmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

https://medium.com/@i.muratgunduz1975/i%CC%87brahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-r%C3%B6portaj-s%C4%B1ras%C4%B1nda-m%C3%BCtevazili%C4%9Fi-ile-etkiledi-938f076345df

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü