KOBİLERE WEB TASARIM ÖNERİLERİ

KOBİLERE WEB TASARIM ÖNERİLERİ

Günümüzde hangi işi yapıyorsanız yapın. Müşterileriniz sizi daha kolay ve hızlı bulmak ister. Gelişen Dünya’da akıllı telefonların etkisi müşterilerin alışveriş anlayışlarını da değiştirdi. Yaptığınız işi yalnızca dükkanınız içerisinde yapmanız sizin ancak kendi bölgenizde hizmet vermenizi sağlar. Halbuki sizi dünyaya açabilecek olan kapıyı Web dünyasını keşfetmek için geç kalmadınız. İster bir giyim mağazanız olsun. İster Oyuncak satan bir oyuncakçı olun. Yada çiçeklerini satmaya çalış bir çiçekçi. Geç kalmadınız Kapaklı Web Tasarım ve Seo hizmetlerini tercih ederek. Müşterilerinizin sizi kolaylıkla bulmasını sağlayabilirsiniz.

E TİCARET NASIL YAPILIR?

Ürünlerinizi dükkanınızın vitrininde bir gün içinde en fazla kaç kişi görebilir? Bu soruya verdiğiniz cevap 1000 kişiyi geçmez. Ama E-TİCARET çözümleri ile ister küçük işletmeci ister büyük işletmeci olun günde milyonlarca insanın giriş yaptığı web sayfalarından birine sahip olursanız. Ürünlerinizi çok daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz. İnternet sitenizi açıp bu site üzerinden yaptığınız tüm ticarete E-Ticaret denir.

HERŞEYİ WEB’DE ARATIYORUZ.

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de insanlar birçok ihtiyaçlarını web siteleri üzerinden yapıyor. Örneğin Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde bulunan bir kullanıcı Eczane ararken, arama motoruna Kapaklı Nöbetçi Eczane yazıyor ve istediği ilaçlarını almak için haritalardan bu eczaneyi buluyor. Çocuklarına oyuncak almak isteyen bir kullanıcı Google arama motoruna istediği oyuncağı yazıyor bu sayede alış veriş yapıyor. Bu durum artık milyonlarla ölçülüyor.

İYİ BİR İNTERNET SİTESİNİ NASIL ANLARIZ.

Kullanıcılar olarak iyi bir web sitesini bize sunduğu bazı hizmetlerden anlayabiliriz. Örneği açılış hızı, Sade görünüm, Aradığımız ürün ne kadar kolay bulabiliyoruz. Bu gibi eksikleri tamamlayan siteler arama motoru sorgularında bir adım öne çıkıyor. Bu gibi sitelere yapılan işlere seo çalışması denmektedir. Sizlerde bölgenizde bulunan firmanızın web sitesini oluşturarak daha çok müşteriye hizmet verebilirsiniz. Ama bu konu profesyonel firmalardan destek almanız gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Web Tasarım Ve E-Ticaret Daha Doğrusu İnternet Hakkında Bilgi Arayanlar İçin Güzel Bir Yazı Olmuş Bilmediğim Şeyleri Öğrendim Teşekkür Ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü