Nişan Elbisesi Nasıl Olmalıdır?

Nişan Elbisesi Nasıl Olmalıdır?

3

Düğün hazırlıklarının ilk adımlarından olan nişan törenleri için hazırlıklar oldukça önem taşır. Gelin adayları bu süreçte tüm detaylara ve nişan elbisesi alışverişine büyük bir mesai ayırmaktadırlar. Nişan elbisesi modelleri tercihi yaparken gelin adaylarının dikkat etmesi gereken noktalar yer almaktadır. Bu detaylar öncesinde ise nişan elbisesi modelleri hangi türlerden oluşur sorusunun cevabı ile başlamak gerekir. Çünkü her elbise, nişan elbisesi kategorisinde yer almamaktadır.

Elbisenin yanı sıra uygun saç modeli, ayakkabı ve aksesuarlarla kombininizi tamamlamanız bu özel güne hazır olmanızı sağlar. Nişan elbiselerinde ayakkabı seçimi yaparken çoğu gelin adayı nasılsa görünmeyecek diye düşünerek özen göstermeyebilir. Ancak ayakkabının görünür olduğu bir kıyafette renk ve tarz büyük önem taşır. Boyu uzun olan gelin adaylarının platform gibi yüksek topuklu ayakkabılara yönelmemesi daha doğru olacaktır. Hafif topuklu, bantlı ya da stiletto modeller hem ayağınızı zarif gösterecek hem de kıyafetinizle daha uyumlu duracaktır. Daha kısa boylu gelin adayları platform ya da yüksek topuklu stilettolara yönelebilirler. Boyunuzun uzun olması elbiseyi de kaldırmanızı kolaylaştıracaktır.  

Nişan Elbisesi Modelleri

1

Nişan hazırlıklarında ne çok tercih edilen nişan elbisesi uzun olan modellerdir. Kısa elbiselerin daha sade törenlerde kullanıldığı görüşünde olan gelin adayları, uzun, kuyruklu, tül gibi modellere yönelmektedirler. Tabii tüm olay tarza bağlı olduğu için özellikle sosyetede nişan elbiseleri kısa boy seçilebilmektedir. Son dönemde uzun modellerle dengede ilerleyen kısa nişan elbiseleri, özellikle yaz aylarında yapılacak nişan törenlerine daha çok tercih edilir. Bu nişan kıyafetleri seçimini genellikle daha kısa boylu gelin adayları tercih etmektedir. Böylece daha uzun bir görünüm sergileyebilmektedirler. Renk olarak ise en çok tercih edilenler mor, mavi, pembe elbiseler ve tabii ki kırmızı nişan elbisesi modelleri olmaktadır. 

Tarz, model ve renk açısından dikkat çekici nişan elbisesi tasarımları arıyorsanız KeiKei’yi ziyaret edebilirsiniz. Ünlü isimler de dahil olmak üzere birçok kişinin abiye koleksiyonunu tamamlayan marka 7’den 70’e hitap eden modellerle karşınıza çıkmaktadır.

Nişan Elbisesi Seçiminin Önemi

2

Nişan kıyafetleri, evlilik yolundaki ilk törenlerden birinde kullanılması nedeniyle gelin adaylarında ekstra heyecan ve endişe oluşturur. Her ne kadar sade bir nişan elbisesi arayışına girilse de gelen davetliler arasında başrolde olan gelin adayları şık bir görünüm sergilemelidir.  

En yaygın tercih edilen balık model nişan elbiseleri de kıvrımlı vücut hatlarına sahip gelin adayları için iyi bir tercih olacaktır. Bel bölgesini saran KeiKei nişan elbisesi modelleri, estetik görünümü sayesinde son dönemde sıkça rağbet gören modellerdendir. Diğer öne çıkan modeller arasında ise kabarık nişan elbiseleri yer alır. Özellikle büyük çaplı bir nişan organizasyonlarında gelin adayları daha çok kabarık modellere yönelmektedir. Vücut ölçünüze uygun bir nişan elbisesi seçimi yaparak, kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için de KeiKei koleksiyonlarını incelemeniz ve aklınızdaki elbiseyi bulmanız yeterli olacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü