Paşa Mobilya Marka Değişikliği

Paşa Mobilya Marka Değişikliği

Evinizin şıklığını ve konforunu artırmak için yapabileceğiniz en kolay şey evinizdeki mobilyaları yenilemektir. Alacağınız kaliteli ve şık mobilyalar ile bu hayalinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yıllardır müşterine en iyisini sunmak için hizmet sunan Paşa Mobilya artık Fırat Mobilya adı altında sizlere hizmet veriyor. Aradığınız şık ve konforlu mobilyalara uygun fiyatlar ile ulaşmak isterseniz siz de hemen ürün kataloglarına göz atmalısınız.

 Fırat Mobilya ödeme konusunda sunduğu yöntemler ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Özellikle nakit ve kredi kartı mobilya alacak durumunuz yoksa siz de Fırat Mobilya tarafından sunulan senetle mobilya ödeme yöntemi sayesinde siz de istediğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz. Üstelik en göze batan ve dikkat çekici mobilyaları bile uygun senet ödeme koşulları ile satın almanız mümkün.

 Senetle Mobilya Nasıl Alınır?

 Kredi kartı kullanamayan bireyler için mobilya satın almak imkansız gibi görünebilir. Bu sorundan kurtulmak içinse Fırat Mobilya tarafından uygulanan senetle mobilya satın alma yöntemi kullanılabilir. Satın almak istediğiniz mobilyaları belirledikten sonra bu mobilyalar belirlenen ödeme yöntemlerini belirleyebilirsiniz. Size uygun ödeme yöntemini belirledikten sonra taksit sayısı kadar senedi imzalamanız yeterli olacaktır.

 Senetler yapacağınız ödemelere karşılık olarak sizlere teslim edilecektir. Sizin belirlediğiniz ödeme zamanları geldiği zaman ödemelerinizi elle ya da havale yöntemi ile gerçekleştirerek o takside karşılık olan senedi alabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi yaptığınıza dair belgeler sizlere onaylanarak teslim edilecektir. Bu sayede kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadan yeni mobilya sahibi olabileceksiniz.

 Senetle Mobilya Almanın Avantajları

 senetle mobilya satın almaya karara verdiğiniz zaman öncelikle Fırat Mobilya tarafından sizlere sunulan kataloglardaki mobilyalara göz atmalı ve bu mobilyalardan hangilerini satın almaya karar verdiğinizi belirtmelisiniz. Çünkü her mobilya modeli için farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca her mobilyanın fiyatı birbirine göre farklı olduğu için taksit sayıları ya da miktarları değişiklik gösterebilmektedir.

 Satın alınacak mobilyalar belirlendikten sonra senetle mobilya satın alma için her bir taksit sayısı karşılıklı olarak belirlenir ve senetler hazırlanır. Senetlere imza atmadan önce sözleşmeleri dikkatli bir şekilde okumalısınız. Bu sözleşmeler hem satıcının hem de alıcının haklarını korumak için hazırlanmaktadır. İleride olası sorunların önüne geçmek için bu sözleşmeler her iki tarafında haklarını koruma altına almaktadır. Senetlere imza atıldıktan sonra artık mobilyalarınız sizin olacaktır. Bu sayede cebinizden toplu para çıkışı olmadan mobilyalarınıza sahip olabileceksiniz. Senetler üzerinde yer alan ödeme tarihleri geldiği zaman ödemelerinizi yaparak senetlerinizi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü