Peşinatsız Araba Nasıl Alabilirim?

Peşinatsız Araba Nasıl Alabilirim?

Araba almak tamamen lüks olmaktan çıkmış ve bir zorunluluk halini almıştır. Araba satın almak için birçok alternatif yol bulunmaktadır. Taşıt kredisi çekmek, tasarruf birikimi yapmak bu alternatiflerden biridir.

Peşinatsız araba almak, bu alternatiflerden biridir. Bu yolla araba almak için kullanılacak yol ise, faizsiz tasarruf sistemiyle çalışan kurumsal firmalardan yararlanmaktır.

Peşinatsız Araba Alınabilir mi?

Birikmiş nakit konusunda sıkıntısı olan kişiler, genellikle banka taşıt kredilerinden yararlanarak, çok daha fazla para ödemektedir. Bankaların taşıt kredileriyle uyguladıkları faiz oranları yüzünden, araç fiyatları normal fiyatının çok üstünde olmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız sistemle çalışan kurumsal firmalar sayesinde, peşinat ve faiz ödemeden araba almak artık bir hayal olmaktan çıkmıştır.

Peşinat ödemeden;

  • Sıfır araba alınabilir.
  • İkinci el araba alınabilir.
  • Aile arabası ya da ticari araba alınabilir.

Aynı zamanda marka, model ve renk seçimi yaparak da peşinat vermeden araba satın almak mümkün olmaktadır.

Peşinatsız Araba Alımında Ödeme Nasıl Yapılır?

Peşinatsız araba alma durumuna gelen bir kişi, faizsiz ve peşinatsız tasarruf sistemiyle çalışan kurumsal firmalardan yararlanmaktadır. Kredi çekmek yok, yüksek faiz ödemesi yok, peşinat yok.

Peşinat vermeden araba almak için ilk olarak hangi aracın alınacağına karar verilmelidir. Firmanın katılım fonlarıyla karşıladığı araba alımlarında yeterli katılımın olup olmadığı da önemlidir.

Fon seçimi yapıldıktan sonra ödeme planlarının çıkarılması aşaması başlar. Faizsiz peşinatsız tasarruf sistemiyle çalışan kurumsal firmalarda, peşinat, faiz, ara ödeme gibi sistem yoktur. Bu durum tamamen alıcılara bırakılmaktadır.

Destekevim ile Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba almak için Destekevim sisteminden yararlanan kişiler, birçok avantajın da sahibi olmaktadır. Erzurum, Samsun, Gaziantep, Van gibi illerde şubeleri olan Destekevim, çok yakında açılacak olan Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, İstanbul Ümraniye ve Gaziosmanpaşa şubeleriyle, hizmet vermektedir.

Destekevim sistemine katılan kişiler, faiz ve peşinat ödemeden araba sahibi olmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, 444 8 369 numaralı müşteri hattını aramak ya da info@destekevim.com e-posta adresini kullanmaktır.

Destekevim ana sayfasında bulunan faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz araba ve ev alma formunu dolduran kişiler, sisteme kayıt olmakta ve Destekevim araba ve konut portföyünü görerek, satın alma sürecine girmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü