Pomeranian ve Malta Köpeği İlanları

Pomeranian ve Malta Köpeği İlanları

İnsanlar, bir köpek veya kedi satın almak istediklerinde kendilerine kaliteli hizmet sunan, güvenli bir adrese ihtiyaç duyarlar. Firma, bu konuda pek çok kişiye çözüm sunuyor. Online olarak çok sayıda ilana yer veren site, hayvan severe destek oluyor. Pomeranya Bölgesi’nin bir köpek ırkı olan, kalın tüylü pomeranian oldukça ilgi çeken bir türdür. İnsanlar, ortalama 2 ile 3,5 kg ağırlığındaki bu sevimli hayvanı sitede üzerinden görerek, ilgili kişilerden alabiliyorlar. Ayrıca, sitede başka köpek ve kedi ırklarına ait çok sayıda ilan da mevcuttur.

Malta Köpeği

Evinde köpek beslemek isteyenlerin tercihi genellikle küçük ırklar olmaktadır. Yaklaşık 3 kg ağırlığında ve 13 cm yüksekliğinde olan malta köpeği küçük ırklar arasında en popüler olanlardan biridir. Sitede, bu ırk köpeklerin ilanlarına ulaşmak mümkündür.

Kurt Köpeği

Büyük ve atletik köpekleri sevenler, alman kurdu beslemeyi tercih ediyorlar. Bu köpek ırkı güçlü olduğu kadar, zekidir ve bu sebeple eğitime müsaittir. Bununla birlikte sibirya kurdu olarak Haski cinsleri de iri, caydırıcı ve aynı zamanda dayanıklıdır. Sitede alman ve sibirya kurtlarına ilişkin ilanlar takip edilebiliyor.

Ücretsiz Reklam Platformu

Site, ücretsiz evcil hayvan reklamları verilebilen bir platformdur. Site, köpek satışı yapmamaktadır. Hayvan sever, site üzerindeki ilana bakarak, ilgili çiftlikler ve petshoplar ile temasa geçebiliyor. Sitenin ücretsiz ilanları, pek çok köpeğin ve kedinin sahiplendirilmesini sağlamıştır. İlanlar dışında, hayvan bakımına ilişkin bilgilere de siteden ulaşılabiliyor.

Kaynak  https://www.binbirkopek.com/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü