Sektöründe Yıllardır Var Olan İnci Davetiye!

Sektöründe Yıllardır Var Olan İnci Davetiye!

Kurulumu bulunduğumuz yıllardan çok eskisine 1978 senesine dayanan İnci Davetiye, o zamanlarda küçük bir işletme olarak başlamış, Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. Bununla beraber üretim ve satım işlemlerinde de sadece kartpostal kullanılmıştır. Sonraki dönemlerde gelişerek, zamanının ihtiyaçlarını görerek üretimde çeşitliliğe başvuran firma, ilerlemeye devam etmiş, yıllarca da bu çizgisinden ayrılmadan bu günlere kadar varlığını, sektöründeki yerini korumuştur.

İlk olarak kartpostal ile başlamış olsa da sonralarda tebrik kartları, imsakiye gibi birden çok içerik ile üretime devam etmiş, bunların da satışını sağlamıştır. İşte zaten tam da bu yüzden, gelişimini duraksatmadığı ve sürekli yenilendiği için de şimdi en çok tercih edilenlerden biri olmayı başarmıştır.

İnci Davetiye İle Rahat Bir Seçim Şansı Elde Edin!

Düğün hazırlıkları arasında yer alan düğün davetiyesi seçme işi, aslında her birimizin için kolay görünen bir durum olsa da aslında göründüğü gibi hiç değildir. Çünkü bizler, özel günlerimizde davetiye seçimlerimizi kendi tarzımıza ve beğenilerimize göre ayarlamak isteriz. Lakin bu durum, her yerde mümkün olmayabilir.

Davetiyeler bizim sandığımızın tersi şekilde karşımıza az çeşitlilik ve yüksek fiyatlarla da çıkabilir. İşte bu durumda da bize yardımcı olacak olan kesinlikle biraz araştırmaya başvurmaktır çünkü sektöründe tanınan İnci Davetiye, davetiyeler konusunda oldukça büyük bir çeşitlilik içermenin yanı sıra fiyatlarını da gayet makul bir şekilde belirlemiştir.

İnci Davetiye İle Her Şey Çok Kolay!

Karar verdiğiniz davetiyeyi almak istediğinizde, satın alma konusunda da şüpheye düşebilirsiniz ancak bu durum, sizin için tamamen bir yanılma olur. Uzun zamandır bu alanda çalışan firma, hem profesyonelliğe bağlı çalışmakta hem de kendi alanında uzman bir şekilde ödeme kısmında da sizin için gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır.

Siz satın almayı bitirdiğiniz takdirde de ürününüz olabildiğince hızı bir biçimde kargoya verilmektedir. Teslimat sırasında da sizden herhangi bir para alınması söz konusu değildir. Kargo ücreti yoktur. Yurt içerisinde bulunduğunuz her yere, davetiyelerinizi teslim edebilen firma, aynı şekilde yurt dışında da faaliyetlerini büyük bir disiplin ile yürütmektedir. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü