Seri ve Lemina Orta Alanda Birlikte Görev Alacak

Seri ve Lemina Orta Alanda Birlikte Görev Alacak

Fatih Terim güçlü bir kadronun temellerini atmaya devam ediyor. Sezonun ilk yarısında gol yollarında önemli bir sorun yaşanırken, bu durum ikinci yarını başlaması ve oyuncu değişiklikleri ile önemli ölçüde azalmış oldu. Özellikle de Belhanda teknik heyet tarafından kesik yerken, Lemina ve Seri görevi devraldı. Birlikte forma giyen oyuncuların performansı beklentileri karşılamada yeterli oldu. İlk olarak geçtiğimiz hafta birlikte forma giyen oyuncular Denizlispor karşısında alınan galibiyetin önemli parçalarından oldular. Bu hafta da birlikte forma giyen isimler yine önemli bir iş başardı. Daha dinamik bir yapıya dönüşen orta saha teknik heyetten de tam not aldı. Restbet kullanıcılarını avantajlı bir süreç bekliyor.

Zirve Yolunda Önemli Değişiklikler Yaşandı

Takımda sezonun ilk yarısı isteneni veremeyen isimler ile yollar ayrılıyor. Gelen teklifler değerlendirilirken, takımda görev alma süreleri de en aza indi. Emre Akbaba ve Saracchi ile takım yeni bir ivme yakaladı. Takıma katılan isimler ve yapılan değişikliklerin ardından gol yollarında sorun çözmüş oldu. Atılan goller beraberinde ciddi avantajları da getirdi. Üst üste gollerin gelmesi galibiyetleri de beraberinde getiren durum oldu. Buna göre kaybedilen puanlar telafi edilmek isteniyor. Her yönüyle özel bir sürecin yaşandığını söyleyebiliriz. Ligin çok daha güçlü bir hale gelmesi ve maçları kazanmanın zorlu olmasıyla galibiyetlerin değeri arttı. Restbet özellikleri ile öne çıkıyor.

Orta Sahada Yapılan Değişiklikler Sonuç Verdi

Teknik heyet; daha dinamik ve daha güçlü bir orta saha konusunda yapış olduğu çalışmaların sonucunu almaya başladı. Ortaya çıkan galibiyetlerin bunun en önemli faktörü olduğunu söyleyebiliriz. Gelecek maçlarda da formayı giymeyi garantileyen Seri ve Lemina isimlerinin performansı birçok açıdan önemli olacak. Yolların Babel ile ayrılması ve Belhanda’nın gözden çıkarılması ile beraber rekabet düzeyi de yeni bir şekilde kazandı. Futbol severleri bekleyen heyecan dolu anlar sürüyor. Sahadaki rekabetin dozu her geçen biraz daha artmaya da devam ediyor. Yarış tüm hızıyla sürüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Sergen yalçın kendini geliştirdikten sonra iyi işler yapabilir, ben de özellikle gelecek seneye ki maçları bekliyorum, bu yıl lig baya ilginçti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü