Skibbe’nin Villasında Tecavüz Dehşeti

Skibbe’nin Villasında Tecavüz Dehşeti

Ülkemizde Galatasaray ve Eskişehirspor takımlarında da görev yapan Michael Skibbe’nin yalısında yaşanan tecavüz dehşeti Almanya’yı karıştırdı.

Ünlü Teknik Adam Zor Zamanlar Yaşıyor

Ülkemizde de bir dönem çalışan ve şu sıralarda Borussia Dortmund 23 yaş altı takımını çalıştıran Michael Skibbe ülkesinde oldukça zor zamanlar geçiriyor. Ünlü teknik adamın dördüncü eşinin kardeşinin karıştığı tecavüz olayı nedeniyle kariyerini bitirme noktasında geldiği iddia ediliyor. Yaşanan bu skandalla ilgili iddaci yeni adresi üzerinden gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Skibbe’nin Villasında Yaşanan Tecavüz Olayı Gün Yüzüne Çıktı

Ünlü teknik adamın villasında eşinin kardeşi Yosef M.’nin birçok kadına tecavüz ettiği anlaşıldı. Yosef M. Tecavüz suçundan Alman mahkemesi tarafından 8,5 yıl hapis cezasına çarptırılması büyük yankı uyandırdı. Alman kamuoyunda Alman teknik adamın mahkeme heyetine “80 bin Euro verelim ve adresinin evimizde olduğunu gösterelim, hapis cezası kaldırılsın” teklifinin ise utanç verici bir teklif olduğu yorumları yapıldı. Bu olay ile ilgili yaşanan tüm süreci iddaci giriş sitesi ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz.

Dortmund Kariyeri Bitiyor

Borussia Dortmund 23 yaş altı takımının çalıştıran Michael Skibbe’nin yaşanan bu skandaldan sonra ise Almanya kariyerinin artık son bulabileceği yorumları yapılıyor. Alman basınında Dortmund takımının yaşanan bu olaydan sonra Alman teknik adamla yollarını ayırmaya hazırlandığı belirtiliyor. https://iddaciyeniadres.com/iddaci/  arayıcılığı ile tüm spor magazin gelişmelerini yakında takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü