Venti Servis İle Hızlı Çözüm

Venti Servis İle Hızlı Çözüm


Kombilerinizinarıza yapması durumunda başvurmanız gereken en doğru adres bu alanda uzman veyetkili şekilde hizmet veren bir kombi servisi  Yetkili bir kombi servisine başvurmanız halinde servis,kombiniz ile alakalı sorunu saptayarak en kısa süre içerisinde çözecektir.Sorununuz en kısa sürede çözülmesinin yanı sıra problemin doğru yöntemlerleçözülmesi sağlanır. Pek çok kombi servisi hizmet verse de ihtiyaç duyduğunuz kalitede servisine ulaşmak veyeterli hizmeti almak mümkün olmayabilir. kombi servisi Profesyonel bir destekiçin Venti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Venti kombi servisi olarak tecrübeli ve her biri alanında uzman teknik ekibimizle birlikte uzman kombi tamiri ve servis hizmeti sunmaktayız. En önemli prensibimiz çalıştığımız işte müşterilerimizle güvenilir ilişki kurmak ve yararlı çözümler sunmaktır. Fiyatın kalitemizi ölçmediğinin altını çizerek en kaliteli hizmetin ihtiyaçları karşıladığını belirtmekteyiz. 2008 yılından beri İstanbul’un her noktasına kaliteli ve güvenilir kombi servisi sağlayarak bulunduğumuz tüm işlerde başarılı ve güvenilir bir marka olmayı başardık.

Hizmetlerimiz ve Servis Bölgelerimiz

Kombi ve klima servisi, kombi bakımı ile klima bakımı ve petek temizliği gibi hizmetlerimiz bulunmakla birlikte klima servisliği, klima gazı doldurma gibi alanlarda İstanbul’un çeşitli bölgelerine ulaşmaktayız. Teknik servis hizmetimiz çeşitli kombi markalarını kapsamaktadır. Baymak, Ariston, Ferroli, Demirdöküm, Vaillant, Alarko, Immergas, Viessmann, Buderus ve Protherm gibi kombi markalarının ve çeşitli klima markaların her türlü bakım ve tamir işini yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için ventiservis.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Venti Kombi Servisi

Esenevler Mahallesi. Yunus Emre Caddesi. Divit Sokak. No:11

Ümraniye , İstanbul

0 (216) 747 94 44

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü