Volkan Demirel’e Çok Saygı Duyuyor

Volkan Demirel’e Çok Saygı Duyuyor

Fenerbahçe’nin eski kalecisi, günümüzün yardımcı antrenörü Volkan Demirel, eskiden gelen tecrübelerini sürekli olarak Altay Bayındır’a aktarıyor ve son 7 maçtada gol yiyen genç kaleciye sürekli olarak desteğini sürdürüyor. Süper Lig’in son haftalarında çok kötü bir dönem geçiren ve neredeyse her maçta şanssız, hatalı goller yiyen Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır’a Volkan Demirel tarafından moral motivasyon desteği sürekli olarak sağlanıyor. ucansupurgedernegi.com

Her Kaleci Benzer Dönemlerden Geçer

Tecrübeli kaleci Volkan Demirel, Altay Bayındır’a eskiden yaşadığı benzer sorunları ve dönemleri anlatarak, ‘Moralini sakın bozma. Sen çok iyi bir kalecisin. Türkiye’nin en iyi kalecilerinden birisin. Avrupa’nın da en iyi kalecilerinden birisin. Her maç yeni bir maç, yeni bir sayfa, yeni bir mücadele demektir. Kafaya takmadan, hatalardan ders çıkararak yola devam etmelisin’ dediği öğrenildi.

Altay Bayındır

Her fırsatta Volkan Demirel’e çok saygı duyduğunu ve onu bir idol olarak gördüğünü belirten Altay Bayındır, her fırsatta konuştuğu, fikirlerini aldığı Volkan Demirel ile hem dertleşiyor hem de bilgiler alıyor. Volkan Demirel ise takımın kaleci antrenörünün çalışmasına saygı gösterdiği için kesinlikle Altay’a antrenmanlarda değil, dışarıda veya yemeklerde moral vermek, yardım etmek için iletişim kuruyor. Eski efsane kaptan Volkan Demirel’in sık sık diğer oyuncularlada toplantılar yaptığı ve motivasyon konuşmaları yaptığı iddia ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü