Web Ve Mobil Uygulamaların Entegrasyonu

Web Ve Mobil Uygulamaların Entegrasyonu

Yazılım Geliştirme Süreçlerine Yaklaşımımız

Amacımız dünya web pazarına en tanınmış ve modern çözümler getirmek. Size özel sitenizi kullanılabilir, karlı ve önemli olan işinizin tek olması için elimizden geleni yapıyoruz. Gerçekten orijinal web sitesi, ürün veya hizmetleriniz için en iyi tanıtımdır. Mümkün olan herhangi bir rakipten sizi bir adım daha öne çıkarır ve rakiplerinizin arasından sıyrılabilmenizi sağlar.

Ekibimizin temel fonksiyonel stratejisi, web yazılım geliştirme ve özel takım modelleri için sadece en yenilikçi ve verimli yaklaşımları ortaya çıkarmaktadır. Bu sistem ile sizin projenize atanan profesyonellerden oluşan bir ekip ile gelecekteki işlerinize en iyi çözümleri bulabileceğiniz ve sürdürebileceğiniz anlamına gelir.

Yazılım Sürecinde İletişim

Projeyi başarılı bir şekilde yürütmenin 3 yolu vardır; iletişim, iletişim ve iletişim. Projenin her aşamasında net ve akıcı diyalog sağlarız. Yanlış anlaşılmadan kaçınmamıza ve tam olarak nasıl görünmesini istediğinizi yapmamıza yardımcı olan tek vasıta kesintisiz iletişimdir. Uzmanlarımız, fikirlerinizi ve gereksinimlerinizi proje dokümantasyonuna dönüştürerek, bundan sonra işbirliğimizden net bir sonuç çıkarır.

Mobil Uygulamaların Entegrasyonu

Tasarımcılar, sitelerinin telefonlarda ve tabletlerde büyüyen İnternet kullanımını sürdürmek için mobil cihazlarda iyi işlev gösterip göstermediğine büyük önem veriyor. Bu nedenle, şu anda yaygın olan birkaç uygulama şu şekildedir: Web sitelerini sosyal medyaya entegre etmek, ziyaretçileri e-postalar, paralaks tasarımları, hızlı site yükleme süresi vb. için abone olmaya teşvik etmek. Tüm bu uygulamaların mobil web deneyimini daha kolay hale getirmek için tek bir amacı vardır; müşteri memnuniyeti ve müşterilerle birlikte yazılım firmaları ve yazılım şirketleri aralarında en iyi olarak büyümek.

Codex yazılımda yüksek motivasyona sahip geliştiricilerimiz, mobil yazılım uygulama geliştirme ortamı, SDK ve API’lar hakkında son bilgilere sahiptir. IOS mobil uygulama geliştirme, Android uygulama geliştirme veya çapraz platformlardan sipariş etmek istiyorsanız, yazılımcılarımız hızlı çözüm üretmek ve sonuçlandırmak için son derece yeteneklidir. Uygulamalarımız daha iyi müşteri deneyimi, yüksek performans, kullanılabilirlik ve güvenilirlik sunar. İhtiyacınız olan ürünü almak için bize ulaşın.

IOS, Android ve Windows Phone için mobil oyun geliştirme dahil olmak üzere çok çeşitli geliştirme hizmetleri sunduk. Kanıtlanmış oyun geliştirme motorlarını ve 3D, 2D ve sanal gerçeklik tasarımı, GUI, animasyon, ön ve arka uç geliştirme alanındaki zengin uzmanlığımızı kullanarak yeni arayüzler ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü