Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Yaygın Anksiyete Bozukluğu bireylerde sürekli bir şekilde ve aşırı durumda endişe durumunun bulunmasıdır. Bu aşırı endişe bireylerin günlük hayatlarını olumsuz yönde etkilemekle birlikte günlük rutinlerinin sürdürülmesini engellemektedir. Yaygın anksiyete bozukluğu yaşayan kişiler normal yaşamlarında olan her durumun en kötü sonucunu düşünerek aşırı endişeli bir ruh halinde yaşarlar. Aynı zamanda bu durum kendilerinin kontrolü dışında gelişmektedir. Yaygın anksiyete bozukluğu yaşayan kişilerin problemleri genellikle parasal, iş, ailesel sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bu kişilerin endişeli halleri gün boyu sürebilmektedir. Sizlerde yaygın anksiyete bozukluk yaşıyorsanız en iyi tedavi yöntemlerinden birisi olan Hipnoterapi yöntemine başvurarak Hipnoterapist Mustafa Gülşen e ulaşabilirsiniz.

Yaygın anksiyete bozukluğunun görüldüğü kişi oranı %5 civarlarında bulunmakta olup hayatları boyunca herhangi bir anda bu problemi aniden yaşayabilirler. Yaşın artması ile bu endişe duygusu artmakta olup en çok yaşlılık dönemlerinde kendini göstermektedir.

Yaygın anksiyete bozukluğunun başlıca belirtileri arasında; başlıca kaygı ve endişe bulunmaktadır. Diğer belirtiler ise yorgunluk hali, dikkat dağınıklığı, konsantrasyon eksikliği, uykuya girişte sorunlar, uyku bölünmesi gibi belirtilerdir. Bunlara ek olarak baş ve kas ağrıları, titremeler, aşırı terlemeler, mide bulantısı gibi belirtiler de yer almaktadır.

Yaygın anksiyete bozukluğu için ilaç yöntemleri, bilişsel davranış tedavileri ve hipnoterapi tedavileri yapılmaktadır. Bu uygulamalardan bir kaçının bir arada uygulanması ile verimli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Sizler de hayatınızı son derece etkileyen yaygın anksiyete bozukluğundan kurtulmak istiyorsanız en etkili yöntemlerden birisi olan hipnoterapi için Hipnoterapist Mustafa Gülşen e ulaşabilirsiniz.

Hipnoterapist Mustafa Gülşen

İletişim 0 531 797 2020

İstanbul Beylikdüzü SKYPORT rezidans ve Yenibosna Dünya Ticaret Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü