Ziya Efendi Antep Fıstıklı Cezerye

Ziya Efendi Antep Fıstıklı Cezerye

Ziya Efendi Antep Fıstıklı Cezerye

Antep fıstıklı cezerye kendi içinde çeşitlilik gösteren bir tatlıdır. Antep fıstıklı cezeryenin en çok tercih edileni ise küp şeklinde olanıdır. Antep fıstıklı küp cezeryeTarsus bölgesine ait bir lezzettir. Antep fıstıklı küp cezerye tam anlamıyla biz lezzet bombasıdır. Ziya Efendi Antep fıstıklı cezeryeler ve tüm ürünler geleneksel şekilde yapılarak üretilmiştir.

Antep Fıstıklı Yaprak Cezerye

Ziya Efendi Antep fıstıklı yaprak cezerye ince kesimli bir cezeryedir. İçerik olarak oldukça doğaldır. Hediyelik cezeryeolarak en çok bu cezerye çeşidi tercih etmektedir. Tüm ürünlerimiz hijyenik şartlar altında üretilip satışa sunulmaktadır. Yaprak cezeryenin tadı ve ince kesim dokusu oldukça etkili bir görünüm sağlar. İçerisinde hammadde havuç olsa da ağıza yoğun miktarda Antep fıstığı gelmektedir.

Ziya Efendi Antep Fıstıklı Cezerye Fiyatları Ne Kadardır?

Ziya Efendi Antep fıstıklı cezeryeler ve diğer ürünlerin tamamı belirli gramlara ait kaplarda satılmaktadır. Bu kapların gramajları 500gr, 750gr ve 1000gr olarak kutulara ayrılır. 1 kg cezerye fiyatıile alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Doğal içerikli ürünlerin kullanılması ve temiz şekilde üretilmesine rağmen fiyatlar son derece uygundur.

Ürünlerimizi satın almak ve ürünler hakkında bilgi almak isterseniz ziyaefendi.com.tr sitesine bakabilirsiniz. İnternet adresimizde ürünlerimizin tamamı yer almaktadır. İnternet adresimiz üzerinden hem kolay hem de güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz size taze bir şekilde ulaşmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü