Narcos Dizisi Yapımcısı Meksika’da Öldürüldü

Narcos Dizisi Yapımcısı Meksika’da Öldürüldü

Neftlix ile ününe ün katarak serilerine devam eden Narcos Dizisi 4 sezon için hazırlıklara Meksika’da başlamak için yola çıkan yapımcısı Carlos Muoz Portal Meksika’da vurularak öldürüldü.

Netflix’in en başarılı dizisi suç ve drama türündeki en iyi diziler arasında yerini alan Narcos dizisinin 4. sezonu Meksika’da çekimlerin yapılacağı yeri araştıran prodüksiyon Carlos Muoz Portal vurularak öldürülmesi medyayı ayağa kaldırdı. Narcos Dizisi 4 sezonu ve yeni bölümleri Meksika’nın en tehlikeli bölgesinde yani Temascalapa kasabasında çekilecekti fakat 37 yaşındaki yapımcı Carlos Muoz Portal  silahla vurulmuş halde arabasında ölü bulundu.

Carlos Muoz Portal vuranı gören yok
Carlos Muoz Portal
Carlos Muoz Portal için abd yetkilileri ve Meksikalı yetkililer olayda şahit bulamadıkları için soruşturmada çok güçlük çekildiğini söylediler. Neftlix için üzücü haber Carlos Muoz Portal ‘ın öldürülmesiyle ilgili ise hala net bir bilginin de olmadığını söylendi.

Carlos Muoz Portal şimdiye kadar 10 yıllık kariyerinde James Bond, Hızlı ve Öfkeli ve de Apocalypto gibi çok yüksek ses getiren filmlerde yer aldığı belirtildi.

film izle

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü