Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evleniyor

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evleniyor

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Nikah günü belli oldu ve Şahitlerinde kim olacağı çok soruluyordu açıklandı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 2010 yılından bu yana aşkları devam ediyor. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı birlikteliğinde kızları olmuştu Melisa adında Düğünün Masal gibi olacağı konuşuluyor. Düğün hazırlıkları neredeyse tamamlandı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı bugünler de çektiği pozları Instagram’ın hikaye kısmından takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı oldukça zayıf halinin videosunu da ekleyip “Daha fazla yemek yemezsem yok olacağım. İştahım da yok” açıklamasını yaptı.

Şeyma Subaşı İnstagram

Takipçileri paylaşımları görünce İnanılmaz şekilde zayıflamış, yok artık daha neler, düğün heyecanı kesin bu, Şeyma Subaşı kesin yemek yemiyor dur şeklinde yorumlar atıldı.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evlenme tarihleri ise 19 Eylül’de Fransa’nın sosyetik sahil kasabası da St.Tropez da yapılıcak toplamda 250 kişi düğüne davetli olduğu Nikah sessiz sedasız yapılacakları söyledi.

Acun Ilıcalı nikah davetiyesi

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çifti için özel bir davetiye dizayn edildi Şeyma Subaşı’nın seçtiği söylenen davetiyede sadelik ön planda. Davetiye dikkatleri çeken en büyük şey ise katılımların 9 Ağustos çarşamba gününe kadar en geç bildirilmesi.

Acun Ilıcalı’nın şahitliğini en yakın arkadaşı Esat Yontunç ve Şeyma Subaşı’nın ise şahidi ablası Kübra Subaşı olacağı söylendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü