Ünlü şarkıcı Hakan Altun Cenazede Fenalaştı

Ünlü şarkıcı Hakan Altun Cenazede Fenalaştı

Ünlü şarkıcı Hakan Altun babasının Cenazesinde fenalaştı Hasan Altun bir süredir tedavi gördüğü hastane de yaşamını yitirdi. Hasan Altun 76 yaşında yaşlılığa bağlı yaşamını yitirdiği açıklandı. Hasan Altun Fatih camisinde kılınan cenaze merasimin de tüm sevenleri ve sanat camiasında bir çok isimde katıldı ve uğurlandı.

Sanat camiası Hasan Altun için göz yaşı döktü. Nihat Kahvecive, Hüsnü Şenlendirici, Mehmet Gönülaçar, Metin Şentürk, Tuncay Şanlı, Bengü, Orhan Gencebay, Tümer Metin, Linet, Berdan Mardini, İzzet Yıldızhan, ve de bir çok sanat camiasından isimler vardır. Hakan Altun’u bu acı gününde yalnız bırakmadı ve dostlarının olduğu görüldü.


Hakan Altun Cenazede FENALAŞTI

Hakan Altun cenazede Taziyeleri kabul esnasında fenalık geçirerek bir sandalyeye oturtularak kendisine gelmesi için müdahalede bulunuldu elini ve de yüzünü yıkadı. Hakan Altun kendine geldiğinde ise tekrar babasının naaşının başına geçerek namaza katıldı.

Hasan Altun’un Cenaze namazının kılınmasının ardından Hakan Altun ayakta durmakta çok zorlandı futbolcu Tuncay Şanlı ve de sanatçı Ercan Saatçi koluna girerek destek verdiği gözlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort